Matteo Bocelli poszedł w ślady ojca. Kim jest syn znanego śpiewaka?

2021-12-04 20:04
Andrea i Matteo Bocelli
Autor: ANTHONY HARVEY/AFP/East News

Nierzadko zdarza się tak, że dzieci, które odziedziczyły talent po swoich rodzicach, decydują się pójść ich śladami. Matteo Bocelli to doskonały przykład. Syn popularnego na całym świecie śpiewaka także postawił na karierę w świecie muzyki. Jego dorobek znacznie różni się jednak od tego, jaki posiada Andrea. Co wiemy o tym wokaliście?

Matteo Bocelli - wiek, ojciec, płyta: te informacje przede wszystkim interesują polskich internautów. W historii show-biznesu można wymienić wiele przypadków, kiedy to dzieci sławnych rodziców same decydowały się na pójście ich śladami i wkroczenie do niedostępnego dla wszystkich świata. Wystarczy wspomnieć chociażby o córce króla popu Paris Jackson czy o Enrique Iglesiasie, który podobnie do swojego ojca, rozkochał miliony kobiet na całym świecie. Na podbicie rynku muzycznego zdecydował się także Matteo Bocelli, czyli syn śpiewaka Andrea Bocelliego. Jego repertuar znacznie odbiega od tego, jaki na scenie prezentuje jego ojciec. Co wiemy o tym młodym i czarującym artyście?

Matteo Bocelli - wiek

Ile lat ma Matteo Bocelli? Syn Andrea Bocelliego przyszedł na świat dokładnie 8 października 1997, co oznacza, że w tym roku skończył dopiero 24 lata. Mimo młodego wieku Matteo doskonale wie, czego chce od życia.

Sonda
Czy skład jurorski tegorocznej edycji "The Voice of Poland" jest dobrze dobrany?

Matteo Bocelli - ojciec

Ojcem utalentowanego artysty jest znany na całym świecie śpiewak Andrea Bocelli. Włoski tenor doczekał się w sumie aż trzech pociech. Matteo ma brata Amosa oraz przyrodnią siostrę Virginię.

Matteo Bocelli - piosenki

Piosenkarz nie odcina się od swojego taty. Wręcz przeciwnie! Matteo i Andrea nagrali nawet wspólny singiel Fall On Me. W ostatnim czasie Matteo koncentruje się jednak na karierze solowej. W tym roku swoją premierę miał jego najnowszy singiel Solo, który podbija listy przebojów nie tylko we Włoszech. Polscy fani głosu wokalisty będą mieli okazję usłyszeć go w trakcie wielkiego finału The Voice of Poland.

Viki Gabor śpiewa o TOKSYCZNEJ MIŁOŚCI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze