Eurowizja 2022 - zaczynał w The Voice Kids, teraz bierze udział w preselekcjach. Oto potencjalny polski reprezentant

2021-12-02 10:55
Eurowizja 2021
Autor: EBU / THOMAS HANSES

Konkurs Piosenki Eurowizji to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. Od jakiegoś czasu trwają już przygotowania do przyszłorocznej edycji, która odbędzie się w Turynie. Wiele osób już się zastanawia, kto będzie reprezentował Polskę. Okazuje się, że swoją kandydaturę wysłał popularny były uczestnik The Voice Kids.

Eurowizja 2022 - zaczynał w The Voice Kids, teraz bierze udział w preselekcjach. Oto potencjalny polski reprezentant. Eurowizja 2022 dopiero w przyszłym roku, ale już teraz rozpoczęły się spekulacje na temat, kto mógłby reprezentować Polskę. Fani konkursu mają nadzieję, że zła passa naszego kraju wreszcie zostanie przerwana. Przypominamy, że ostatni raz znaleźliśmy się w finale w 2017 roku, kiedy reprezentowała nas Kasia Moś z piosenką Flashlight. Wiemy już, jak zostanie wybrany polski reprezentant. Telewizja Polska przyjmowała zgłoszenia od artystów, a zwycięzca zostanie wybrany w wewnętrznym głosowaniu. Nazwisko polskiego reprezentanta mamy poznać do 2 stycznia 2022 roku. Niektórzy pochwalili się już wysłanym zgłoszeniem. Zrobił to między innymi były uczestnik The Voice Kids. O kim mowa?

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Eurowizja 2022 - polski reprezentant z The Voice Kids?

Jednym z możliwych reprezentantów Polski na Eurowizji 2021 jest Kuba Szmajkowski. Były uczestnik The Voice Kids oraz były członek zespołu 4Dreamers potwierdził, że wysłał do TVP swoją kandydaturę. Nie wiadomo jednak, o jakiej piosence mowa. Kuba w ostatnim czasie często pojawia się w programach TVP, a więc wydaje się, że jest tam miło widziany. Czy to oznacza, że zobaczymy go w Turynie? Dowiemy się za kilka tygodni.

Sonda
Czy Kuba Szmajkowski to dobry wybór na Eurowizję?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze