The Voice of Poland 11 - kto odpadł w ćwierćfinale? Kogo nie zobaczymy w programie?

2020-11-21 23:30 Ewelina Kulasza
The Voice of Poland
Autor: Piotr Molecki/East News The Voice of Poland

The Voice of Poland rozgrzał nie tylko scenę, ale także widzów przed telewizorami. W końcu finał wielkiego muzycznego programu nadchodzi wielkimi krokami. Pierwszy raz w historii to nie widzowie, a trenerzy będą decydować, kto znajdzie się w najlepszej czwórce. Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć programu w telewizji, a chcecie być na bieżąco z losami uczestników, to najważniejsze informacje podrzucamy wam na ESKA.pl. Kto musiał pożegnać się z formatem?

The Voice of Poland 11 - kto odpadł w ćwierćfinale? Kogo nie zobaczymy w programie? Odpowiedzi na te pytania, poznacie w artykule na ESKA.pl. Jedenasta edycja The Voice of Poland jest wyjątkowo emocjonalna. Uczestnicy z odcinka na odcinek, wchodzą na wyższy poziom i pokazują całej Polsce swój wokalny talent. Wrażenie robią również goście specjalni, a także czwórka trenerów. Obecnie widzowie przed telewizorami, mają okazję oglądać finałowe odcinki muzycznego show. Ze względu na pandemię koronawirusa, a także bezpieczeństwo wielu osób, decyzją producentów formatu, odcinki zostały nagrane i odbyły się bez udziału publiczności. To pierwsza taka sytuacja w historii The Voice of Poland, jednak zmiana zasad była konieczna.

O tym, kto znajdzie się w finale i zawalczy o miano najlepszego głosu oraz nagrodę pieniężną decydują trenerzy: Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron. Szanse są bardzo wyrównane, bo ta edycja obfituje w wyjątkowych uczestników! Kto musiał pożegnać się z show w sobotnim ćwierćfinale?

The Voice of Poland 11 - kto odpadł? [21.11.2020]

Kto odpadł w sobotnim odcinku The Voice of Poland? Decyzje trenerów na pewno wywołają wśród widzów i internautów sporo kontrowersji. Niestety według regulaminu i zasad show, ktoś musiał pożegnać się z programem. Poniżej zamieszczamy listę uczestników, którzy zostali wyeliminowani z dalszej gry i na pewno nie zobaczymy ich w finale. Są to:

  • Ania Malek
  • Ignacy Błażejowski
  • Mateusz Psonak
  • Bartosz Utracki
Edyta Górniak zalała się łzami w The Voice of Poland. Co się stało
Najnowsze