Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7.11.2020

i

Autor: M. Zawada Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7.11.2020

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - JURY. Kto będzie oceniać uczestników?

2020-11-21 17:52

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który zadebiutował na antenie Polsatu w 2014 roku. Od tamtej pory cały czas cieszy się sporą popularnością, a widzowie chętnie go oglądają. Od kilku edycji występy uczestników oceniali jury w niezmienionym składzie, jednak w trzynastej edycji show, nastąpiła zmiana. Przed nami czternasty sezon formatu. Kto będzie oceniać uczestników?

Spis treści

  1. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - jury
  2. Twoja Twarz Brzmi Znajomo - prowadzący

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - jury. Kto będzie oceniać uczestników czternastej edycji show? Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który gości na antenie Polsatu już od 2014 roku. Od tamtej pory z odcinka na odcinek, format zdobywa coraz więcej fanów. Nic dziwnego. Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo to prawdziwe emocje, a także wielkie zaskoczenia. Widzowie za każdym razem nie mogą uwierzyć w ogromne metamorfozy gwiazd, a także ich wcielenia w innego artystę. Przez te wszystkie lata, w telewizji gościło już trzynaście sezonów show. Mimo że niedawno miał miejsce finał jednej z nich, to już wiadomo, kto pojawi się w następnej, czternastej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Lada moment startują zdjęcia do wiosennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Każdy z uczestników czternastego sezonu formatu, będzie musiał spędzić wiele godzin podczas treningów wokalnych, które poprowadzi Agnieszka Hekiert. W dodatku czeka na wszystkich nauka wymagających choreografii pod okiem Krzysztofa 'Krisa' Adamskiego. Kto zatem zasiądzie na jurorskim miejscu? Kto będzie oceniać uczestników show?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kayah i Viki Gabor zawładnęły sceną!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - jury

Kogo zobaczymy na jurorskich fotelach w wiosennej 14. edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Uczestników oceniać będą jury w składzie:

  • Małgorzata Walewska
  • Katarzyna Skrzynecka
  • Kacper Kuszewski
  • Adam Strycharczuk

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - prowadzący

Niezmiennie show Twoja Twarz Brzmi Znajomo poprowadzą - Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - czyje to metamorfozy?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu jako Zbigniew Wodecki?
Zdjęcie