The Voice of Poland 11 - kiedy ruszą nagrania show? Mamy komentarz TVP!

2020-05-26 11:56 RW
The Voice of Poland 11 - kiedy ruszą nagrania show? Mamy komentarz TVP!
Autor: Mateusz Jagielski/East News The Voice of Poland 11 - kiedy ruszą nagrania show? Mamy komentarz TVP!

Za sprawą The Voice of Poland 11 odkryjemy i poznamy kolejne muzyczne talenty. Ruszają nagrania kolejnej odsłony muzycznego show Telewizji Polskiej. Kiedy uczestnicy rozpoczną walkę o uznanie trenerów? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl!

The Voice of Poland 11 - kiedy? Data premiery jedenastej edycji muzycznego show interesuje wiele osób. Mamy potwierdzenie, że ruszają kolejne poszukiwania osób posiadających wyjątkowe wokalne umiejętności na miarę Marcina Sójki i Alicji Szemplińskiej, czyli zwycięzców ostatnich edycji programu. Jeszcze przez kilka dni trwa casting do The Voice of Poland 11. Uczestnicy mogą się zgłosić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej programu. Najlepsi z najlepszych, którzy wyślą swój występ, wezmą udział w oficjalnych nagraniach Przesłuchań w Ciemno. Telewizja Polska potwierdziła redakcji ESKA.pl, moment rozpoczęcia realizacji pierwszego etapu muzycznego show.

Zobacz: Natalia Zastępa wyróżniona na świecie. Jej występ w The Voice Kids wciąż robi wrażenie!

The Voice of Poland - castingi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice of Poland 11 - kiedy nagrania? [DATA]

Oficjalne potwierdzenie daty rozpoczęcia nagrań 11. edycji The Voice of Poland, otrzymaliśmy od Telewizji Polskiej. Stacja zaznacza jednak, że wciąż wiele zależy od sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju. Termin może ulec zmianie, jednak na tę chwilę - rozpoczęcie realizacji odcinków Przesłuchań w Ciemno planowane jest od końca lipca 2020. Wszystko oczywiście zachowując wytyczne zalecane przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Nagrania powinny ruszyć, tak jak w ubiegłym roku, czyli koniec lipca. To najbardziej prawdopodobny termin. Na razie, do 31 trwa casting online do wszystkich programów.

The Voice of Poland 11 - data premiery, kiedy w TV?

Data premiery The Voice of Poland 11 oficjalnie nie została potwierdzona. Można się jednak domyślać, że skoro nagrania programu startują pod koniec lipca, to pierwszy odcinek Przesłuchań w Ciemno powinien zostać wyemitowany na początku września. Internauci celują, że będzie to 5 września, czyli w pierwszą sobotę tego miesiąca. Dla porównania podrzucamy daty premier wszystkich jesiennych edycji w całej historii trwania muzycznego show:

  • The Voice of Poland 1 - premiera 3 września 2011;
  • The Voice of Poland 3 - premiera 7 września 2013;
  • The Voice of Poland 5 - premiera 6 września 2014;
  • The Voice of Poland 6 - premiera 5 września 2015;
  • The Voice of Poland 7 - premiera 3 września 2016;
  • The Voice of Poland 8 - premiera 2 września 2017;
  • The Voice of Poland 9 - premiera 1 września 2018;
  • The Voice of Poland 10 - premiera 7 września 2019;

W całej historii The Voice of Poland, tylko dwie edycje odbyły się wiosną: druga i czwarta. 

Najnowsze