Natalia Zastępa wyróżniona na świecie. Jej występ w The Voice Kids wciąż robi wrażenie!

2020-05-25 17:24 MK
Natalia Zastępa
Autor: YouTube/ Best of The Voice Kids

Polska edycja programu The Voice Kids okazała się wielkim hitem. Każda z odsłon show przyciągała przez telewizory miliony telewidzów, a poszczególne występy uczestników wywołały furorę w sieci. Finalistka pierwszej odsłony programu Natalia Zastępa została po dwóch latach doceniona na arenie międzynarodowej. Więcej przeczytacie na ESKA.pl.

Natalia Zastępa z The Voice Kids to jedna z tych artystek, które dobrze wykorzystały szansę otrzymaną w programie. Nastolatka jest aktywna na rynku muzycznym, a niedawno swoją premierę miał jej najnowszy, czwarty już singiel zatytułowany Rudy. Piosenka zapowiada debiutanckie wydawnictwo podopiecznej Edyty Górniak, która tuż przed ścisłym finałem musiała ustąpić miejsca w nim Roksanie Węgiel.

Mimo że od premiery I edycji The Voice Kids minęły już ponad dwa lata, nagrania z Przesłuchań w ciemno wciąż cieszą się dużą popularnością w sieci. Wiele z nich jest docenianych nie tylko przez polskich, ale również przez zagranicznych internautów, jak i przez autorów kanałów poświęconych hitowemu programowi. W najnowszym notowaniu dostępnym na Best of The Voice Kids wzięto pod uwagę najlepsze wykonania wielkiego hitu z repertuaru Davida Guetty i Sii - Titanium. Wśród wyróżnionych uczestników nie zabrakło Natalii Zastępy, która dzięki swojemu występowi, zapewniła sobie miejsce w dalszych etapach muzycznego show.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Natalia Zastępa - The Voice Kids

Przesłuchania w ciemno to zdecydowanie najbardziej stresujący etap dla wszystkich uczestników The Voice Kids. Startujący w programie wokaliści muszą zrobić wszystko, by zachęcić jurorów do odwrócenia się w ich stronę i przyjęcie do swojej drużyny. Wykonanie Titanium zapewniło Natalii Zastępie nie tylko miejsce w drużynie Edyty Górniak, ale również zachwyt zagranicznych fanów. Pod wideo dostępnym na kanale Best of The Voice Kids można przeczytać wiele pozytywnych opinii dotyczących talentu nastolatki.

- Natalia jest najlepsza! Ma świetny i niespotykany głos. Niesamowita - napisała jedna z fanek.

Przypomnijcie sobie początki kariery Natalii Zastępy poniżej.

Najnowsze