Viki Gabor - piosenka Still Standing poruszy każdego. Nie uwierzycie, kto napisał tekst!

2020-05-26 10:57
Viki Gabor
Autor: Universal Music Polska

Po wydaniu singla Getaway, Viki Gabor ani na chwilę nie pomyślała o zrobieniu sobie przerwy od muzyki. Młoda wokalistka wciąż pracuje nad debiutanckim albumem, który ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Jedną z zapowiadających go kompozycji jest Still Standing. Kto odpowiada za tekst nowego utworu Viki? Sprawdź na ESKA.pl.

Viki Gabor - piosenka Still Standing to kolejna z zapowiedzi debiutanckiego krążka dwunastoletniej artystki, która szturmem podbiła listy przebojów. Po historycznym zwycięstwie na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach, Viki zyskała wielu nowych fanów, którzy z uwagą śledzą jej poczynania zawodowe. Każdy z wydanych dotąd singli tej nastoletniej artystki okazał się hitem. Superhero, Ramię w ramię i Getaway wygenerowały miliony wyświetleń na YouTubie oraz spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony słuchaczy Radia ESKA, którzy oddawali na nie swoje głosy w notowaniu 2 x Gorąca 20.

I choć utwór Getaway ukazał się niespełna miesiąc temu, Viki Gabor postanowiła nie zwalniać tempa i podzieliła się z słuchaczami swoim kolejnym projektem. Piosenka Still Standing nie ukazała się jeszcze w serwisach streamingowych, a na wyjątkowej składance Śpiewajmy Razem, z której cały dochód zostanie przekazany na szpitale dziecięce. Wszyscy ci, którzy nabyli krążek, zwrócili uwagę na pewną informację. Kto skomponował najnowszy singiel Viki Gabor?

Wywiad z Viki Gabor

Viki Gabor - piosenka Still Standing

Jak się okazuje, Viki Gabor to prawdziwa artystka. Dwunastolatka nie tylko pięknie śpiewa, ale również potrafi pisać i komponować nowe utwory. Podczas wywiadu z Hanczakiem, wokalistka przyznała, że jednym ze sposobów na radzenie sobie w tym trudnym czasie jest tworzenie nowych piosenek z o cztery lata starszą siostrą Melisą. Viki zdradziła wówczas, że wspólnie skomponowały już dwa numery. Jednym z nich był właśnie kawałek Still Standing, którego autorkami są utalentowane siostry Gabor.

Viki Gabor nie ma przed Tobą tajemnic? Sprawdź to!

Pytanie 1 z 9
W którym roku urodziła się Viki Gabor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze