The Voice of Poland 11 - FINAŁ. Kto wygra? Głosuj na swoich faworytów!

2020-12-03 14:31 Ewelina Kulasza
The Voice of Poland 11 - finaliści
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP The Voice of Poland 11 - finaliści

Wielki finał 11. edycji The Voice of Poland zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę 5 grudnia poznamy zwycięzcę muzycznego show. W finale powalczą cztery uzdolnione osoby - Anna Gąsienica-Byrcyn, Adam Kalinowski, Krystian Ochman i Jędrzej Skiba. Kto wygra? Zagłosuj na swojego faworyta poniżej!

The Voice of Poland 11 - FINAŁ. Choć ciężko w to uwierzyć, jedenasta edycja muzycznego show wielkimi krokami zbliża się do końca. Widzowie powoli zaczynają tracić humor, ponieważ chcieliby cały czas oglądać muzyczne show. Spokojnie, po dorosłej edycji czeka na Was dziecięca, która jest równie fascynująca i co ciekawe, już trwają jej nagrania. Jedenasta edycja The Voice of Poland obfitowała w przeróżne emocje. Śmiech, łzy, strach, towarzyszyły nie tylko uczestnikom, ale także trenerom show. Urszula Dudziak zatańczyła i zrobiła furorę, a Michał Szpak w jednym z odcinków, aż się popłakał. Po ekscytujących Przesłuchaniach w Ciemno, Bitwach, Nokautach i odcinkami 'na żywo' przyszła pora na wielki finał.

O nagrodę główną powalczą Jędrzej Skiba z drużyny Urszuli Dudziak, Ania Gąsienica-Byrcyn z teamu Edyty Górniak, Adam Kalinowski z ekipy Tomsona i Barona, a także Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka. Oprócz muzycznych starć uczestników, na widzów czeka niespodzianka. Na scenie pojawi się Sanah, a także zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland - Alicja Szemplińska.

To najlepszy duet Bitew w historii The Voice of Poland? Trenerzy zaniemówili!

The Voice of Poland 11 - FINAŁ. Kto wygra? [GŁOSOWANIE]

W ostatnim odcinku The Voice of Poland będzie się działo! Na scenie nie tylko pojawi się wspaniała czwórka finalistów, ale także goście specjalni. O nagrodę główną i miano Najlepszego Głosu w Polsce, powalczą: Jędrzej Skiba, Ania Gąsienica-Byrcyn, Adam Kalinowski i Krystian Ochman. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na wygraną? Zagłosujcie poniżej!

Najnowsze