Taniec Urszuli Dudziak jest hitem internetu! To wideo zrobi wam dzień

2020-10-29 9:46 Ewelina Kulasza
Urszula Dudziak
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Urszula Dudziak dała się poznać większej publiczności w formacie The Voice Senior. Teraz debiutuje w The Voice of Poland i co ciekawe, zachwyca widzów przed telewizorami. Tym razem na językach wielu osób jest nie jej ciepło, które płynie z jej wnętrza lecz ... taniec! To wideo jest hitem internetu i z pewnością zrobi wam dzień!

Urszula Dudziak w programie The Voice of Poland daje czadu! Debiutująca na czerwonym fotelu trenerka rozkochała w sobie nie tylko uczestników, ale także widzów przed telewizorami. Jak się okazuje, to nie pierwsza styczność Urszuli z formatem The Voice. Jej trenerską rolę można było podziwiać już wcześniej w pierwszej edycji programu The Voice Senior. Pod skrzydłami wokalistki znaleźli się naprawdę utalentowani seniorzy, a Krystyna, Jolanta i Elżbieta Szydłowskie z jej drużyny, wygrały całe show. Teraz Urszula Dudziak daje czadu w jedenastej edycji muzycznego programu i wychodzi jej to naprawdę całkiem nieźle!

Podczas każdego odcinka The Voice of Poland, Urszula Dudziak zachwyca widzów przed telewizorami. Nic dziwnego, z jej wnętrza płynie prawdziwe ciepło. Choć trenerka niedawno skończyła 77 lat udowodniła niedawno, że wiek to tylko cyferki. Jej taniec to prawdziwy hit internetu, a tych ruchów pozazdrości jej niejedna osoba!

Taniec Urszuli Dudziak hitem internetu!

77-letnia trenerka The Voice of Poland Urszula Dudziak dała czadu! Jej taniec, który pojawił w zwiastunie najnowszego odcinka show jest prawdziwym hitem internetu i nie ma co się dziwić. Wokalistka wypadła na nim naprawdę uroczo. Wiele osób po obejrzeniu tego wideo nie tylko się zachwyciło, ale również pozazdroszczono Uli fenomenalnych ruchów. Poniżej możecie obejrzeć jej taniec - będziecie zachwyceni!

Najnowszy odcinek The Voice of Poland będzie miał swoją emisję w TVP2 już w sobotę 31 października o godzinie 21.

Urszula Dudziak zdradza przepis na sukces [WIDEO]
Najnowsze