Krystian Ochman faworytem The Voice of Poland 11? Ma szansę na wielką karierę!

2020-11-30 12:51 Ewelina Kulasza
Krystian Ochman
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

W sobotni wieczór 28 listopada poznaliśmy czterech finalistów jedenastej edycji The Voice of Poland. Wśród nich jest Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka, który zdobył uznanie wielu widzów. Jak się okazuje, w sieci krążą opinie, że uczestnik jest zdecydowanym faworytem tej edycji. Czy Krystian ma szansę na wygraną tegorocznej edycji The Voice? Czeka go wielka kariera?

Jedenasta edycja The Voice of Poland wielkimi krokami zbliża się do końca, dlatego emocje są coraz większe! Już w najbliższą sobotę 5 grudnia 2020 roku, widzowie poznają zwycięzcę muzycznego show. Kto zgarnie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce? Na ten moment ciężko cokolwiek powiedzieć, bo w finale znalazły się fantastyczne osoby. O miano Najlepszego Głosu w naszym kraju, będzie walczyć czwórka utalentowanych uczestników - Anna Gąsienica-Byrcyn, Krystian Ochman, Jędrzej Skiba, a także Adam Kalinowski. Choć każda z osób, które weszły do finału show, jest wyjątkowa i trudno wybrać bezwzględnego faworyta programu The Voice, to zdaniem internautów największe szanse na zwycięstwo ma wnuk znanego śpiewaka operowego - Krystian Ochman. Większość z nich twierdzi, że uczestnik ma nie tylko w sobie to coś, ale również zachwyca barwą swojego głosu. Jego wokal wywołuje ciarki, a to co prezentuje na scenie, jest niesamowicie przyjemne dla oczu.

Krystian Ochman - The Voice of Poland 11

Krystian Ochman to uczestnik 11. edycji The Voice of Poland, który zachwycił trenerów podczas przesłuchań w Ciemno. Finalnie dostał się do drużyny Michała Szpaka, która zdaniem wielu osób była naprawdę mocna. Z odcinka na odcinek pokazywał na co go stać, dzięki czemu dostał się do finału. Krystian od początku stał się faworytem wśród widzów i nie ma się co dziwić - chłopak ma naprawdę wielki talent! Czy wygra The Voice of Poland 11? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę 5 grudnia 2020 roku.

The Voice of Poland - Edyta Górniak do uczestnika: 'Ale ty jesteś ogier!' [WIDEO]
Najnowsze