The Voice of Poland 11 - Edyta Górniak i Michał Szpak zacięcie walczą o uczestników. Szok!

2020-09-19 12:17 Ewelina Kulasza
The Voice of Poland
Autor: Materiały Prasowe/fot. Jan Bogacz, TVP

Trenerzy jedenastej edycji programu The Voice of Poland toczą bój o kolejnych uczestników muzycznego show. Zobaczcie najgorętsze fragmenty z dzisiejszych Przesłuchań w Ciemno na ESKA.pl. W najnowszym odcinku będzie się działo!

Edyta Górniak i Michał Szpak zacięcie walczą o uczestników. Nowa zasada programu - blokada, niepowtarzalne głosy uczestników oraz silne osobowości trenerów nowej odsłony muzycznego talent show TVP2 okazały się przepisem na sukces. Pierwsze Przesłuchania w Ciemno, które wyemitowano w ubiegłą sobotę obejrzało ponad 1,7 miliona widzów. Wszystko wskazuje na to, że dzisiejszy odcinek ma szansę cieszyć się jeszcze większą popularnością. Wszystko za sprawą niezwykłych głosów uczestników i trenerów show - Urszuli Dudziak, Edyty Górniak, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Trenerzy zrobią wszystko, aby najlepsi uczestnicy trafili właśnie do ich drużyny. W wideo poniżej możecie zobaczyć, że z odcinka na odcinek w programie robi się coraz goręcej!

Nie lubię przerysowanego sposobu śpiewania, który zakrawa troszkę o aktorstwo - zaczęła komentować jeden z występów Edyta Górniak. Wypowiedź trenerki szybko spotkała się z dezaprobatą Michała Szpaka. Nie zgadzam się z Edi dlatego, że ta piosenka wymusiła na tobie taki sposób śpiewania - stwierdził wokalista. 

Z każdym kolejnym występem robiło się coraz ciekawiej. Każdy twój wybór będzie dobry ale ten będzie lepszy - zachęcała jednego z uczestników Edyta Górniak. Najlepszy jest tutaj. Młoda energia musi działać z młodą energią - śmiał się Michał Szpak. Edyta Górniak natomiast wymownie to skomentowała słowem - Dziękuję.

Edyta Górniak i Michał Szpak zacięcie walczą o uczestników.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice of Poland 11 - emisja w telewizji

Najnowsze Przesłuchania w Ciemno jedenastej edycji The Voice of Poland, obejrzycie w sobotę 19 września o godzinie 21:00 w TVP2. Będzie się działo!

Najnowsze