The Voice Kids 5 - FINALIŚCI. Kto walczy o zwycięstwo? [UCZESTNICY]

2022-04-23 19:53
The Voice Kids 5. Trenerzy: Cleo, Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP The Voice Kids 5. Trenerzy: Cleo, Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski

Piąta edycja The Voice Kids wchodzi w decydujący moment! Właśnie zakończyły się BITWY, które w ostatnich tygodniach dostarczały widzom sporo emocji. Kogo zobaczymy w finale muzycznego show? Przedstawiamy listę finalistów z drużyny każdego jurora.

The Voice Kids 5 - Kto przeszedł do finału? Kogo wybrał Tomson i Baron oraz kto znalazł się w drużynie Cleo i Dawida Kwiatkowskiego? Właśnie zakończyły się ostatnie Bitwy, podczas których poznaliśmy wszystkich finalistów. Już niedługo dowiemy się, kto wygra program i sięgnie po tytuł najlepszego głosu w Polsce. Wybór będzie trudny, ponieważ zostali już tylko najlepsi z najlepszych. Jednego możemy być pewni - na ostatniej prostej emocji na pewno nie zabraknie! Kto znalazł się w finale 5. edycji The Voice Kids? Nazwiska szczęściarzy znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: The Voice Kids 5 - finał. Kiedy i o której oglądać ostatni odcinek w TVP 2?

Cleo o współpracy z Dodą, porażkach i The Voice Kids

The Voice Kids 5 - FINALIŚCI

Najważniejsze etapy w The Voice Kids 5 przeszły już do historii! Kurz długo będzie unosił się nad telewizyjną sceną. Sędziowie wybrali już finalistów ze swoich drużyn. Kto przeszedł do finału i powalczy o zwycięstwo? Poznajcie wszystkich uczestników:

Sonda
Który z członków jury według Ciebie wygra The Voice Kids 5?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze