The Voice Kids 5. Trenerzy: Cleo, Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski

i

Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP The Voice Kids 5. Trenerzy: Cleo, Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski

The Voice Kids 5 - FINALIŚCI. Kto walczy o zwycięstwo? [UCZESTNICY]

2022-04-23 19:53

Piąta edycja The Voice Kids wchodzi w decydujący moment! Właśnie zakończyły się BITWY, które w ostatnich tygodniach dostarczały widzom sporo emocji. Kogo zobaczymy w finale muzycznego show? Przedstawiamy listę finalistów z drużyny każdego jurora.

The Voice Kids 5 - Kto przeszedł do finału? Kogo wybrał Tomson i Baron oraz kto znalazł się w drużynie Cleo i Dawida Kwiatkowskiego? Właśnie zakończyły się ostatnie Bitwy, podczas których poznaliśmy wszystkich finalistów. Już niedługo dowiemy się, kto wygra program i sięgnie po tytuł najlepszego głosu w Polsce. Wybór będzie trudny, ponieważ zostali już tylko najlepsi z najlepszych. Jednego możemy być pewni - na ostatniej prostej emocji na pewno nie zabraknie! Kto znalazł się w finale 5. edycji The Voice Kids? Nazwiska szczęściarzy znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: The Voice Kids 5 - finał. Kiedy i o której oglądać ostatni odcinek w TVP 2?

Cleo o współpracy z Dodą, porażkach i The Voice Kids

The Voice Kids 5 - FINALIŚCI

Najważniejsze etapy w The Voice Kids 5 przeszły już do historii! Kurz długo będzie unosił się nad telewizyjną sceną. Sędziowie wybrali już finalistów ze swoich drużyn. Kto przeszedł do finału i powalczy o zwycięstwo? Poznajcie wszystkich uczestników:

Sonda
Który z członków jury według Ciebie wygra The Voice Kids 5?