The Voice Kids 4 - kiedy, odcinki, premiera, trenerzy. Co wiadomo o programie dla dzieci?

The Voice Kids 4 - odcinki, premiera, trenerzy. Co wiadomo o programie dla dzieci?
Autor: Mateusz Jagielski/East News The Voice Kids 4 - odcinki, premiera, trenerzy. Co wiadomo o programie dla dzieci?

The Voice Kids 4 odkryje kolejny muzyczny talent młodego pokolenia! Kto pójdzie śladami Roksany Węgiel, AniKi Dąbrowskiej i Marcina Maciejczaka? Przekonamy się wiosną 2021, ponieważ właśnie wtedy odbędzie się wielki finał programu dla dzieci. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl.

Spis treści

  1. The Voice Kids 4 - odcinki, premiera
  2. The Voice Kids 4 - trenerzy

The Voice Kids 4 - odcinki, premiera, trenerzy, czyli trzy podstawowe kwestie. Jeśli zastanawiacie się, kiedy jest The Voice Kids 4, a także kto będzie trenerem, to dobrze trafiliście. Z myślą o wszystkich miłośnikach muzycznego programu dla dzieci podrzucamy odpowiedzi na te pytania. The Voice Kids 4, to program, który na pewno da popularność wielu nowym, młodym talentom. Właśnie za sprawą tego telewizyjnego formatu poznaliśmy Roksanę Węgiel, która niedługo po zwycięstwie w show, wygrała Eurowizję Junior. Karierę w programie zaczynała także Viki Gabor, która również wygrała Konkurs Piosenki dla Dzieci. Ostatnim laureatem The Voice Kids jest Marcin Maciejczak, który oczarował słuchaczy i widzów swoim sentymentalnym utworem zatytułowanym Jak gdyby nic.

The Voice Kids 4 - odcinki, premiera

Odcinki The Voice Kids 4 wyłonią kolejne młode talenty, które w ciągu najbliższych miesięcy będą mogły występować na największych, muzycznych scenach w Polsce. Jak dowiedział się serwis Wirtualne Media, premiera The Voice Kids 4 odbędzie się po zakończeniu 2. edycji The Voice Senior. Emisja pierwszego odcinka czwartej serii muzycznego programu dla dzieci ma się odbyć 27 lutego. Kolejne odcinki The Voice Kids 4 w każdą kolejną sobotę. Program jest już nagrany. Finał będzie realizowany na żywo.

The Voice Kids 4 - trenerzy

Trenerzy The Voice Kids 4 są już znani. Wiadomo, że umiejętności uczestników oceniać będą ponownie:

  • Dawid Kwiatkowski
  • Cleo
  • Tomson i Baron z zespołu Afromental

Trenerzy często chwalili się na swoich InstaStories materiałami z planu zdjęciowego. Wiadomo też, że The Voice Kids 4 poprowadzą: Tomasz Kammel i Ida Nowakowska.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!
Najnowsze