To najbardziej uroczy występ w historii polskiego The Voice Kids? Polak w światowym rankingu!

Oliwier Szot
Autor: YouTube/The Voice Global

Program The Voice Kids cieszy się popularnością na całym świecie. Widzowie pokochali go za to, że nie brak w nim nie tylko wielkich talentów, ale również wzruszeń czy zaskoczeń. Autorzy kanału The Voice Global stworzyli zestawienie najbardziej uroczych momentów show. Wśród wyróżnionych uczestników znalazł się Polak. Ten występ rzeczywiście rozczulił wszystkich. Przypomnijcie go sobie na ESKA.pl.

The Voice Kids to program, który nie tylko bawi, ale również wzrusza i nierzadko zaskakuje. W tym roku minęło dziesięć lat od chwili, gdy format The Voice zadebiutował w telewizji. The Voice Kids miało swoją premierę nieco później, bo w 2012 roku i od razu okazało się wielkim hitem. W Polsce program muzyczny, którego uczestnikami są dzieci w wieku 8-14 lat został po raz pierwszy wyemitowany w 2018 roku. To właśnie tam swoje pierwsze kroki sceniczne stawiały wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Roksana Węgiel, Viki Gabor czy Marcin Maciejczak. Tym razem to jednak nie oni zostali wyróżnieni w materiale przygotowanym przez autorów kanału The Voice Global.

The Voice Global to największy w sieci kanał poświęcony popularnemu formatowi. Na YouTubie posiada blisko siedem milionów subskrypcji, a publikowane na nim filmy generują setki tysięcy, a nierzadko właśnie miliony odtworzeń. Autorzy dbają o to, by na kanale wiele się działo i regularnie publikują rozmaite zestawienia. W najnowszym wyróżniono uczestnika polskiej edycji.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

The Voice Kids - najbardziej uroczy występ

W zestawieniu najbardziej uroczych występów w historii The Voice Kids nie mogło zabraknąć tego, który rozczulił zarówno jurorów, jak i publiczność oraz widzów przed telewizorami. Mowa oczywiście o wykonaniu piosenki Ulepimy dziś bałwana przez Oliwiera Szota. Chłopiec oczarował trenerów, którzy odwrócili się w jego stronę i jak zaczarowani oglądali występ do samego końca. Teraz Oliwier zachwycił także zagraniczną publiczność. Przypomnijcie sobie ten rozczulający moment.

Najnowsze