Natalia Kawalec na Eurowizji? Gwiazda The Voice Kids ma wielkie plany!

Natalia Kawalec
Autor: ESKA

Znana z programu The Voice Kids Natalia Kawalec nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Młoda wokalistka przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu oraz snuje wielkie plany na przyszłość. Czy to właśnie ją zobaczymy w najbliższych latach na Eurowizji? Nastoletnia piosenkarka nie mówi nie! Więcej w wywiadzie dostępnym na ESKA.pl.

Natalia Kawalec z The Voice Kids na Eurowizji? Szesnastoletnia wokalistka opowiedziała o swoich planach na przyszłość w wywiadzie udzielonym Maksymilianowi Kluziewiczowi z ESKA.pl. Po tym, jak Natalia Kawalec zachwyciła publiczność swoimi występami w popularnym programie telewizyjnym, wielu widzów miało nadzieję, że to właśnie ona będzie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Niestety, ze względu na wiek artystki, nie jest to możliwe. Natalia ma obecnie szesnaście lat, natomiast regulamin Eurowizji Junior przewiduje uczestnictwo w konkursie tylko dla osób między dziewiątym a czternastym rokiem życia. Niewykluczony jest jednak udział uczestniczki The Voice Kids w Eurowizji.

Młoda wokalistka odwiedziła nasze eskowe studio, w którym opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Czy jednym z nich jest właśnie możliwość reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji? Odpowiedź znajdziecie w wideo zamieszczonym na końcu artykułu.

Natalia Kawalec na Eurowizji?

Udział w Konkursie Piosenki Eurowizji to marzenie wielu artystów. Jak się okazuje, o takim przeżyciu marzy też znana z The Voice Kids Natalia Kawalec. W wywiadzie dla ESKA.pl młoda gwiazda zdradziła, że chciałaby spróbować swoich sił na eurowizyjnej scenie. Zobaczcie pełną wypowiedź gwiazdy poniżej. Cały wywiad już niebawem na ESKA.pl.

Natalia Kawalec z The Voice Kids na Eurowizji? To jedno z jej marzeń!
Najnowsze