The Voice Kids 4 - internauci mają swojego faworyta! Kto ich zdaniem ma szansę na finał?

2021-03-03 10:10 Ewelina Kulasza
the voice kids
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Program The Voice Kids wyłania i szlifuje młode talenty muzyczne. W każdej edycji na scenie pojawiają się uczestnicy, którzy barwą swojego głosu wywołują ciarki na ciele widzów i trenerów. Czwarta odsłona show ruszyła z rozpędem, a internauci mają już swojego faworyta! Kto ich zdaniem ma szansę na finał?

The Voice Kids 4 - internauci mają swojego faworyta! Kto ich zdaniem ma szansę na finał? Widzowie Telewizyjnej Dwójki czekali na ten moment z niecierpliwością. W sobotę 27 lutego na ich ekranach w końcu pojawiła się czwarta odsłona muzycznego show The Voice Kids. Widzowie ponownie mogli zobaczyć na czerwonych fotelach Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, a także Tomsona i Barona. Nie można zapomnieć również o odmienionym studio, a także prowadzących i ... uczestnikach! Każdy z nich jest wyjątkowy, każdy ma wielki talent i barwną osobowość, którą zdecydowanie mogą przyciągnąć do siebie jeszcze więcej osób.

Czterech trenerów, trzy drużyny, a do tego utalentowani i młodzi uczestnicy! Kto od początku zachwycił najbardziej? Choć uczestników było wiele, to tylko niektórzy skradli serca internautów do tego stopnia, że już teraz mówią o nich jako o faworytach The Voice Kids 4. Kto ich zdaniem ma największe szanse na finał?

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James - 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli

The Voice Kids 4 - faworyci

Choć za nami dopiero pierwsze odcinki The Voice Kids, to widzowie już mają swoich faworytów! W wielu komentarzach na Facebooku i Instagramie można zobaczyć, jak internauci wskazują Sarę Egwu-James, która swój wokal dalej będzie szlifować w drużynie Tomsona i Barona. Młodziutka wokalistka podczas Przesłuchań w Ciemno, zaśpiewała kawałek Anyone, a trenerzy odwrócili wszystkie fotele w jej stronę i oniemieli z wrażenia! Oprócz niej internauci typują również Gustawa Rosińskiego i Sandrę Michalak.

Nowe odcinki The Voice Kids zostaną wyemitowane w piątek 5 marca o godz. 20:30, a także w sobotę 6 marca o 20:00 na antenie TVP 2.

Najnowsze