The Voice Kids 4 - jak głosować na Sarę, Olka i Tatianę? Numery SMS

2021-04-17 19:25 Adrian Rybak
The Voice Kids 4 - finaliści
Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids 4 - Sara Egwu James, Tatiana Kopala i Olek Klembalski będą walczyć o tytuł Najlepszego Dziecięcego Głosu . Wielki finał już w sobotę 17.04.2021 o godz. 20:00 w TVP2. Od tygodnia trwa już głosowanie. Przypominamy, w jaki sposób można oddać głos na swojego faworyta. Numery telefonów znajdziesz niżej.

The Voice Kids 4 - po dziewięciu tygodniach muzycznej rywalizacji nadszedł czas na wielki finał programu. W sobotnim odcinku wystąpi trzech uczestników, po jednym z każdej drużyny. Podczas finału każdy zaśpiewa dwa utwory – jeden po polsku, drugi w języku angielskim. Spośród ponad sześciu tysięcy osób, które zgłosiły się do programu, do finału udało się dotrzeć 10-letniej Tatianie Kopali z drużyny Cleo, 12-letniej Sarze Egwu James z drużyny Tomsona i Barona oraz 14-letniemu Olkowi Klembalskiemu, którego trenerem jest Dawid Kwiatkowski. O tym, kto wygra program, zadecydują wyłącznie widzowie. Linie SMS-owe są otwarte przez cały tydzień, aż do soboty. Widzowie mogą wysyłać SMS-y na swoich faworytów. Na jakie numery należy wysyłać głosy?

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

The Voice Kids 4 - FINAŁ. Głosowanie, numery SMS

Tatiana Kopala - SMS o treści 1 pod numer 7350

Olek Klembalski - SMS o treści 2 pod numer 7350

Sara Egwu James - SMS o treści 3 pod numer 7350

Zwycięzca czwartej edycji The Voice Kids 4 otrzyma tytuł Najlepszego Dziecięcego Głosu w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu. Warto więc wspierać swojego faworyta.

The Voice Kids 4 - ankieta online

Zwycięzcę The Voice Kids poznamy dopiero w sobotę. Jedyne głosy, które się liczą, to wiadomości SMS, które należy wysyłać według schematu podanego wyżej. Postanowiliśmy jednak też sprawdzić, kto jest faworytem eska.pl. Weź udział w ankiecie i pomóż nam poznać zwycięzcę naszych czytelników!

Najnowsze