The Voice Kids 4 - zapłakana Cleo w pierwszej części finału. Co się stało?

2021-04-10 21:35
Cleo
Autor: WBF

The Voice Kids - FINAŁ czwartej edycji rozpoczął się w sobotę 10.04.2021. Choć zwycięzcę programu poznamy dopiero za tydzień, w pierwszej części finału poznaliśmy trójkę najlepszych uczestników. Nie zabrakło więc emocji. Widzowie mogli zobaczyć Cleo, która rozpłakała się podczas nagrania odcinka. Co doprowadziło trenerkę do łez?

The Voice Kids 4 dobiega końca. Już w trzecią sobotę kwietnia 2021 poznamy młody talent, który pójdzie śladem Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej i Marcina Maciejczaka. W odcinku wyemitowanym w sobotę 10.04.2017 wystąpiło dziewięcioro dzieci. Spośród tego grona każdy z trenerów wybrał swojego faworyta do wygranej i to on wystąpi podczas ostatniego odcinka. Podczas koncertu nie zabrakło emocji, o czym przekonała się gwiazda znana z piosenki My słowianie. Jeden z występów poruszył ją wyjątkowo. Po tym jak Zofia Sławińska z drużyny Dawida Kwiatkowskiego zaśpiewała piosenkę Dla ciebie mamo, z oczu Cleo poleciały łzy. Nic dziwnego, ponieważ występ był niesamowity. - Zawsze jak śpiewacie dla swoich mam bardzo się wzruszam - powiedziała Cleo. Zosi nie udało się jednak dostać do drugiej części finału. Drużynę Dawida reprezentować będzie Olek Klembalski

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów

The Voice Kids 4 - kiedy ostatni odcinek?

Ostatni, finałowy odcinek czwartej edycji The Voice Kids będzie można obejrzeć już w sobotę 17.04.2021. Tak jak dotychczasowe odcinki zostanie on pokazany na antenie TVP2. Tym razem będzie on zrealizowany na żywo. Ostateczne starcie trójki finalistów zacznie się punktualnie o 20:00.

Sonda
Co wolisz, The Voice Kids czy Dance Dance Dance?

Cleo - piosenki, wiek, wzrost, Instagram, X Factor

Cleo to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Aktualnie ma 37 lat i około 160 cm wzrostu. Jej najpopularniejsze piosenki to My słowianie, Za krokiem krok, Dom czy Łowcy gwiazd. Karierę rozpoczynała w programie X Factor, jednak nie udało jej się przejść castingu. Jej konto na Instagramie to cleo_don. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze