The Vamps w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI

2019-05-27 16:14
The Vamps w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI
Autor: Universal Music Poland The Vamps w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI

The Vamps w Polsce! Po wyprzedanym koncercie w maju 2018, uwielbiany w naszym kraju zespół powraca, aby zagrać swoje największe przeboje. Kiedy i gdzie wystąpi? Przekonajcie się i sprawdźcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

The Vamps to brytyjski zespół popowy, który od 2012 roku zdobywa serca nastolatek na całym świecie. Ich klipy mają miliony odsłon na YouTube, a singiel Can We Dance na brytyjskich listach przebojów przegrał jedynie z Counting Stars One Republic. Najnowsze wydawnictwo w dyskografii zespołu to EP-ka „Missing You”, w całości wyprodukowana i napisana przez zespół. Muzycy przygotowali cztery utwory: Right Now, Missing You, Waves oraz akustyczną wersję hitu All the Lies ft. Alok & Felix Jaehn.

Zobacz: KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

The Vamps w Polsce 2019 - DATA, MIEJSCE

Grupę tworzy czterech młodych Brytyjczyków: Brad Simpson (wokalista), James McVey (gitarzysta), Connor Ball (basista) i Tristan Evans (perkusista). Ich przygoda rozpoczęła się dzięki YouTube, a członkowie zespołu do dziś dbają o swoją obecność w social mediach i kontakt z fanami na całym świecie. Na koncie mają już dwa długogrające albumy (Meet The Vamps i Wake Up”), trasę z McFly i support Seleny Gomez na jej londyńskich koncertach. Ich koncerty wyprzedają się w ciągu kilku godzin! W 2017 ukazała się ich trzecia długogrająca płyta, zatytułowana Night & Day. The Vamps mają na koncie łącznie ponad 2 miliardy streamów.

Koncert odbędzie się 24 października 2019 na warszawskim Torwarze. Sprzedaż biletów wystartuje 31 maja o godzinie 10:00.

Najnowsze