Polsat SuperHit Festiwal 2019 - C-BooL z niezwykłą nagrodą! Za co wyróżniono artystę?

2019-05-25 22:57
Polsat SuperHit Festiwal 2019 - 1 dzień
Autor: Autor @caminfoto Pierwszy dzień festiwalu był niezwykle emocjonujący!

Polsat SuperHit Festiwal 2019, to nie tylko koncerty, ale również jubileusze i prestiżowe wyróżnienia. W sobotę 25 maja mogliśmy być świadkami wyjątkowej chwili. Podczas koncertu Radiowy Hit Roku na scenie pojawili się między innymi Paweł Domagała, Mrozu, Zenek Martyniuk i C-BooL. To właśnie ten ostatni otrzymał wyjątkową nagrodę!

C-BooL, to jeden z najpopularniejszych polskich reprezentantów muzyki klubowej. DJ, producent i właściciel wytwórni C-Wave Records. Jest twórcą utworów Never Go Away, Magic Symphony i Wonderland. Artysta ma już na koncie dwie statuetki ESKA Music Awards za Najlepszy Hit - w 2016 roku za Never Go Away i w 2017 roku za Magic Symphony. Teraz przyszła kolej na wyróżnienie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019! Artysta zaprezentował się podczas koncertu Radiowy Hit Roku. Za co go uhonorowano? 

Zobacz też: Sarsa elektryzuje, z Domagałą śpiewa cała publiczność! Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwalu za nami

C-BooL - za co go nagrodzono podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019

C-BooL to artysta, którego nagrodzono już wielokrotnie. Tym razem wyróżnienie jest jednak wyjątkowe. Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019 artysta otrzymał z rąk Jankesa statuetkę Radiowego Hitu Roku za swój utwór Wonderland!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze