Tetiana Diachenko - kim jest uczestniczka? Voice of Poland 13? Jej głos wprawia w osłupienie!

2022-09-25 14:56
Tetiana Diachenko AELIN
Autor: Materiały prasowe

Tetiana Diachenko "AELIN" uczestniczka The Voice of Poland 13 wywoła ogromne poruszenie wśród trenerów. Widzowie pokochali ją od pierwszych dźwięków! Kim jest Tetiana? Jaki utwór wykonała podczas przesłuchań w ciemno? Poznajcie ją bliżej już teraz!

Takiej sytuacji w polskim The Voice of Poland jeszcze nie było! Tomson i Baron zszokowani!

Tetiana Diachenko "AELIN" - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13?

Kim jest Tetiana Diachenko "AELIN"? To niesamowicie zdolna artystka, która pochodzi z Ukrainy. Młoda wokalistka nie tylko zachwyca swoim wokalem, ale również tekstami, które wychodzą spod jej długopisu. Osoby, które uwielbiają Jam Session mogą kojarzyć Tetianę. Wokalistka uwielbia realizować swoją pasję podczas takich występów!

Rafał Talarczyk - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Scena go uwielbia!

Tetiana Diachenko "AELIN" w The Voice of Poland 13

Tetiana Diachenko "AELIN" podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała Crush - Jennifer Paige. Jej wykonanie, głos oraz charyzma nie pozostały niezauważone. Fotele odwrócili wszyscy trenerzy! Tetiana nie miała łatwego wyboru, jednak postanowiła kontynuować swoją przygodę w The Voice of Poland 2022 w drużynie chłopaków z Afromental.

Andrzej Stankiewicz - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Brał już udział w zagranicznej edycji!

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze