Tęsknota za szkołą w rytm Watermelon Sugar. Ich przeróbka hitu Harry'ego Stylesa podbija sieć

Screen z klipu WAKSY
Autor: YouTube/WAKSY

Powrót do szkół to marzenie milionów uczniów. Wielu z nich tęskni już za swoją klasą, wspólnymi wygłupami, a nawet możliwością pisania kartkówek i sprawdzianów w sali lekcyjnej. Tęsknota za szkołą stała się inspiracją dla autorów kanału WAKSY, którzy nagrali parodię wielkiego hitu Harry'ego Stylesa. Co więcej, cała akcja klipu rozgrywa się w szkole imienia popularnego wokalisty.

Powrót do szkół wszystkich klas to marzenie wielu uczniów, którzy zmęczeni zajęciami w trybie online nie mogą się doczekać chwili, kiedy ponownie przekroczą mury szkoły i spotkają się ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy. W wyniku pandemii koronawirusa nastąpiło ponowne zawieszenie zajęć stacjonarnych od listopada 2020 roku, które trwa do dziś. Do placówek po feriach zimowych powrócili jedynie uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych. Zgodnie z zapowiedziami ministra edukacji w następnej kolejności mieliby do nich wrócić ósmoklasiści i maturzyści, których w tym roku szkolnym czekają egzaminy. Na ten moment nie ma jednak żadnych oficjalnych informacji dotyczących powrotu wszystkich klas.

Wielu uczniów w całej Polsce ma nadzieję na to, że już wkrótce będą mogli wrócić do szkoły. Tęsknota za zajęciami w trybie stacjonarnym, spędzaniem czasu z klasą, a nawet pisaniem sprawdzianów w tradycyjnej formie stała się inspiracją do stworzenia pierwszej piosenki twórców kanału WAKSY. W wideo bohaterowie są uczniami szkoły im. Harry'ego Stylesa.

Parodia hitu Watermelon Sugar o szkole

Opublikowany na kanale WAKSY teledysk spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony internautów. Wideo znalazło się na karcie na czasie i wygenerowało ponad 150 tysięcy odsłon w zaledwie kilka dni. Internauci są nim zachwyceni. W komentarzach nie sposób nie zauważyć obecności fanów brytyjskiego piosenkarza, którzy również marzą o tym, by zostać uczniami takiej placówki. Kto by nie chciał?

ESKA XD #014
Najnowsze