Ten taniec zgarnął 100 milionów odsłon! Choreografia od BTS rządzi w sieci

2021-02-02 10:15
BTS zwycięzcą MTV EMA 2020
Autor: /AFP/East News

BTS rozbił bank! Ich taniec wart 100 milionów rozgrzał widzów do granic możliwości! O takim sukcesie marzy każdy artysta, a oni osiągnęli to na pstryknięcie palcami! O jakim sukcesie mowa? Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie poniżej!

BTS to zespół, który przez setki tysięcy osób określany jest pionierem w swojej dziedzinie! Ich każda muzyczna nowość okazuje się być strzałem w dziesiątkę. Tak samo stało się oczywiście w przypadku opublikowania w internecie drugiej wersji utworu Dynamite, który już za pierwszym razem zrobił w sieci prawdziwe show. Singiel został wydany 21 sierpnia 2020 roku i od tamtego czasu zebrał prawie 900 milionów wyświetleń w serwisach YouTube. O takich wynikach na tej platformie marzy każdy artysta! W końcu w dzisiejszych czasach to właśnie YouTube jest wyznacznikiem najlepszych treści i ich wykonawców.

BTS w tym serwisie wręcz nie ma sobie równych! Zespół tak dobrze wypadł prezentując nowy kawałek, że postanowił wydłużyć pasmo szczęścia i opublikować go w następnej, zmienionej wersji. Jak się domyślacie, fani nie mogli wyjść z zachwytu nad kolejną nową treścią od popularnego boys bandu. BTS miesiąc po wydaniu piosenki Dynamite udostępnili w internecie choreografię do singla, którą sami zatańczyli! Klip chwilę od publikacji zebrał ponad 100 milionów wyświetleń oraz niespełna 125 tysięcy komentarzy od wiernych fanów.

BTS - ile wiesz o koreańskim zespole?

Pytanie 1 z 14
Ilu członków jest w składzie zespołu BTS?

BTS - taniec wart 100 milionów! 

BTS słynie z popularności na światową skalę! Południowo-koreański boys band rozbił bank publikując w sieci odmieniony kawałek Dynamite, w którym główną rolę gra taniec. Ich choreografia złapała za serca wszystkich ich fanów! Czy tak spektakularny sukces może zaowocować w następne taneczne klipy? Miejmy nadzieję, że tak! W końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia.

BTS kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze