BTS opublikowało nową piosenkę. Pierwsze miejsce w 44 krajach w ciągu kilku godzin

2021-04-02 12:44
BTS - Film out
Autor: Youtube.com/HYBE Labels

BTS to aktualnie najpopularniejszy boysband na świecie. Ich piosenki błyskawicznie trafiają na szczyty wszelkich notowań. Przez ostatni rok wszędzie można było usłyszeć ich hit Dynamite, a teraz wypuścili nowy singiel. Na sukces nie musieli długo czekać. Po kilku godzinach piosenka królowała już na platformie streamingowej w 44 krajach, w tym w Polsce.

BTS wraca z nową piosenką. W czwartek 1.04.2021 ukazał się ich najnowszy singiel pod tytułem Film out. Piosenka utrzymana jest w zupełnie innych klimatach niż ich ostatni międzynarodowy hit, czyli Dynamite. W tym przypadku mamy do czynienia z emocjonalną balladą, której towarzyszy spokojny teledysk. W klipie zadbano o estetykę. Artystów widzimy w nowocześnie urządzonym domu. Pojawiają się też efekty specjalne nawiązujące do nieba i ognia. Tekst piosenki opowiada o nieosiągalnej miłości. - Ty w mojej wyobraźni. Wydajesz się tak wyraźna. Jak gdybyś tutaj była. Lecz gdy wyciągam rękę. Nagle znikasz - takimi słowami rozpoczyna się Film out. Wiele wolnych piosenek zespołu BTS utrzymanych jest właśnie w takiej tematyce. Czy piosenka stanie się tak popularna jak Dynamite? Na swoim koncie ma już swoje pierwsze sukcesy.

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu

BTS - Film out. Ogromny sukces

Zaledwie kilka godzin po premierze piosenka Film out znalazła się na szczycie wielu notowań. Trafiła już na szczyty list na platformie streamingowej iTunes, która pokazuje najchętniej kupowane piosenki w danym kraju. BTS z piosenką Film out trafili już na pierwsze miejsce w 44 krajach, w tym w Polsce. Teledysk na YouTube ma już ponad 26 milionów odtworzeń.

BTS - ile wiesz o koreańskim zespole?

Pytanie 1 z 14
Ilu członków jest w składzie zespołu BTS?

Kpop - co to jest?

Kpop to nic innego jak podgatunek popu. To proste, zapadające w ucho dźwięki. Czerpie z takich gatunków muzyki jak dance, synth pop, muzyka elektroniczna i hip hop. W industrii kpopu ogromne znaczenie mają także choreografie, efekty specjalne, wizualizacja, a także wygląd artystów. Aktualnie najpopularniejszymi zespołami są BTS oraz BLACKPINK.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze