BTS i Ariana Grande w jednym kawałku? Fani wyczuwają collab w powietrzu!

Ariana Gradne, BTS
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER / face to face/FaceToFace/REPORTER

BTS i Ariana Grande wydadzą wspólny kawałek? Fani są pewni, że ci wokaliści szykują razem coś mocnego! Taki collab z pewnością ucieszyłby niejednego fana, w końcu Ariana Grande oraz boys band z Korei Południowej na brak popularności nie mogą narzekać.

Ariana Grande i BTS wydadzą wspólny kawałek? Fani spekulują, że collab ten jest więcej niż pewny! Połączenie tak ogromnych talentów z pewnością przyniosłoby niesamowity muzyczny efekt, który mógłby zawładnąć w muzycznej branży na długi czas. Ariana Grande jest jedną z bardziej docenianych zagranicznych artystek. Kocha ją całe młodsze pokolenie, które w dzisiejszych czasach na okrągło słuchaj jej piosenek. BTS jest z kolei jednym z najpopularniejszych południowokoreańskich boys bandów, który w swojej dziedzinie nie ma sobie równych. Zespół ten zgarnia jedne z wyższych notowań i zawsze wypuszczając nowy kawałek znajduje się na szczytach wszystkich rekordowych list.

Połączenie tak dwóch silnych jednostek muzycznych bez dwóch zdań zrobiłoby w muzycznym świecie niezły szum. Co więcej, już od jakiegoś czasu fani spekulują collab Ariany Grande i BTS. W sieci pojawiły się informacje dotyczące tego, że w niedalekiej przyszłości dostaniemy wspólną piosenkę właśnie od tych światowych artystów. Chcielibyście usłyszeć tych wokalistów w jednym wykonaniu? To mógłby być prawdziwy hit! 

Ariana Grande i BTS w jednej piosence 

BTS i Ariana Grande być może w niedalekiej przyszłości zaskoczą nas wspólną piosenką. W sieci zaczęły pojawiać się różne informacje, które jasno insynuują, że ci artyści szykuje tajemniczy collab. Wierni fani zespołu BTS oraz wokalistki Ariany Grande z pewnością byliby w siódmym niebie. 

BTS kiedyś i dziś
Najnowsze