Ten filmik zna cała Polska. Co słychać u ojca i syna, którzy otwierali szampana?

2022-07-26 12:19
Ojciec i syn po latach
Autor: screen z instagrama/@Make_Life_Harder

Chyba każdy kojarzy słynny filmik z otwieraniem szampana. Nagranie, które jest klasykiem polskiego internetu może pochwalić się ilością wyświetleń godną niejednej gwiazdy. Niedawno, po latach, udało się odnaleźć jego bohaterów! Co słychać u ojca i syna, którzy zmagali się z korkiem od szampana? Kim teraz są?

Na nagraniu widać rodzinę, która siedzi przy uroczyście zastawionym stole i przymierza się do wzniesienia toastu. Jednak, żeby to zrobić muszą otworzyć trunek. Najpierw próbuje to zrobić syn, który dosyć długo zmaga się z korkiem. Później dołącza do niego ojciec. Wspólnymi siłami udaje się otworzyć szampana, który wystrzela, a cała piana wylewa się na stół. Rodzina, zamiast denerwować się na bałagan, śmieje się w głos. Nagranie z ojcem i synem, którzy otwierają szampana, to klasyk Internetu. Największą popularność zdobyło oczywiście, kiedy ktoś zamieścił je w internecie.

Hit Quebonafide w niezwykłej wersji. Domowe Granie Magdy Beredy pełne muzycznych niespodzianek!

Diss na budziki - TikTokowy HIT od Antony Esca [PRZEDPREMIEROWO]

Otwieranie szampana po latach

Ojciec, który pomaga synowi w otwarciu szampana ujawnił się po latach. Pod jednym z postów postanowił zamieścić komentarz.

Tak ludziska, przyznaję się. To mój syn Bartek i ja. Ten moment filmiku nakręciła moja żona.

Okazuje się, że to Tadeusz Józef Matuszak z Kielc. Przyznał, że nagranie pochodzi z roku 1997, z dnia w którym wraz z żoną świętowali swoje 25-lecie małżeństwa. Zdradził, że wideo nagrali w mieszkaniu w Kielcach, w którym wciąż mieszkają. Dodał, że rodzina jest zdrowa i szczęśliwa, a on z żoną świętowali niedawno 50-lecie ślubu.

Matka i córka robią furorę na TikToku. Obok tego duetu nie można przejść obojętnie

Ojciec i syn szampan

Kiedy tylko internauci dowiedzieli się, że odnaleziono ojca i syna, którzy otwierają szampana, byli niesamowicie zadowoleni! Informację podłapał też profil Make Life Harder, na którym możemy zobaczyć jak rodzina wygląda po latach!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze