Lena Olszewska tiktok

i

Autor: Autor: canva, screen z tiktok/@olsz_lena

Matka i córka robią furorę na TikToku. Obok tego duetu nie można przejść obojętnie

2022-07-20 13:00

TikTok to jedna z najbardziej popularnych aplikacji ostatnich miesięcy. Krótkie, często zabawne filmiki szybko stają się hitami sieci. Jednak trendy muzyczne, przepisy, rady i ćwiczenia na świetną sylwetkę to nie wszystko. Użytkownicy zachwycają się także rozczulającym duetem śpiewającej mamy i jej małej córki. Nic dziwnego, niczego słodszego dziś nie zobaczycie!

Matka i córka robią furorę na TikToku. Ich nagrania szybko stają się viralami, a covery najpopularniejszych utworów w mgnieniu oka zostają okrzyknięte hitami w aplikacji. Dziewczyny podzieliły się swoimi talentami wokalnymi śpiewając piosenki znanych artystów takich jak Sanah, OIO, Ani Dąbrowskiej czy Dawida Kwiatkowskiego. Tiktoki z mamą i córką zdobywają tysiące serduszek i komplementów, a rozczulający duet króluje w ilości wyświetleń w muzycznej aplikacji!

Teksty z TikToka, które zawładnęły aplikacją. One zostaną w Twojej pamięci na zawsze!

Co Prezydent powinien wrzucać na Tik Toka? Koronaporadnik Adama Federa cz.9

Matka z córką podbijają TikToka

Mama i córką szaleją na TikToku. Lena Olszewska z Kołaczkowa i jej córka Carmen podbiły muzyczną aplikację. Dzięki rozczulającym, krótkim filmikom zdobywają coraz większą popularność. Użytkownicy Tiktoka zachwycają się nie tylko ich muzycznymi i wokalnymi talentami, ale też ich wspaniałą relacją. Mała Carmen podbija serca swoim uśmiechem, charyzmą i otwartością. Z kolei młoda śpiewająca mama - Lena Olszewska udowadnia, że potrafi zaśpiewać największe hity, które królują na listach przebojów. Jej interpretacje popularnych utworów udowadniają, że ma wyjątkowy głos.

Jest 10/10 ale…. - trend który podbija internet

Lena Olszewska - kim jest

Lena Olszewska jest samoukiem. Swoje covery zamieszcza też na kanale na YouTubie oraz Instagramie. Szerszej publiczności dała się poznać m.in. podczas występu w programie Szansa na Sukces, w którym wykonała utwór Ani Dąbrowskiej - Poskładaj mnie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE