TELEDYSK WAKACJI 2019 - wybierz nagorętszy klip lata! [GŁOSOWANIE]

2019-08-25 15:26 RW
TELEDYSK WAKACJI 2019 - wybierz najlepszy klip lata! [GŁOSOWANIE]
Autor: screen z teledysku na YouTube: Dimitri Vegas & Like Mike, David Guetta, Daddy Yankee, Afro Bros & Natti Natasha - Instagram (fot. YouTube.com/Dimitri Vegas & Like Mike) TELEDYSK WAKACJI 2019 - wybierz najlepszy klip lata! [GŁOSOWANIE]

Najlepsze teledyski lata 2019 wybieramy na ESKA.pl! Zdecydujecie, który teledysk najbardziej Was rozgrzewa i już zawsze będzie się kojarzyć z wakacjami! W gronie propozycji znalazły się muzyczne obrazki od polskich, ale i zagranicznych wykonawców. Nie zabrakło Kamila Bendarka, Artura Sikorskiego, ale również Eda Sheerana czy Shawna Mendesa!

Najlepsze teledyski wakacji 2019 wybierają czytelnicy ESKA.pl! 1 sierpnia odpaliliśmy głosowanie, w którym możecie wybrać najciekawszy, najbardziej wciągający klip tego lata. Który muzyczny obrazek już zawsze będzie się kojarzyć z wakacyjnym czasem? Być może taki, w którym jest plaża, woda, znajomi, taniec i impreza? A może preferujecie klipy sentymentalne i przejmujące? Do wyboru macie łącznie 37 gorących teledysków od waszych ulubionych artystów - zarówno polskich gwiazd, jak i zagranicznych.

Najlepsze teledyski - lato 2019

Od początku lata pojawiło się mnóstwo znakomitych teledysków, które mają od kilku do nawet kilkuset milionów wyświetleń. W gronie faworytów jest romantyczny klip Senorita od Shawna Mendesa i Camili Cabello oraz przezabawne wideo do I Don't Care, Eda Sheerana i Justina Biebera. Zwrócić uwagę należy również na muzyczne obrazki od gwiazd polskiej sceny. Nowym teledyskiem pochwaliła się m.in. Honorata Skarbek i Cleo. W głosowaniu bierze udział również wyjątkowy klip do utworu Górą ty i Trofea.   Głosowanie zakończymy 30 sierpnia o północy! Wtedy też poznacie najgorętszy teledysk wakacji!

Najnowsze