TEDE z koncertem na żywo online. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

2020-03-18 11:31
Tede
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Po takich wykonawcach jak Chris Martin z Coldplay, John Legend, Niall Horan, Urszula, Ewa Farna i Magda Steczkowska, specjalny koncert online dla swoich fanów przygotował Tede. Kiedy, o której i gdzie będzie można obejrzeć transmisję na żywo z koncertu popularnego rapera? Zdradzamy na ESKA.pl.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkim artystom. Imprezy masowe na całym świecie zostały odwołane, bądź przełożone na inny termin. Artyści nie zawieszają jednak swojej działalności. Oprócz tego, że tworzą nowe utwory, umilają również czas swoim fanom. Niall Horan 17 marca zorganizował koncert prosto ze swojego domu. 14 marca specjalny recital dała Magda Steczkowska i Ewa Farna. Teraz przyszedł czas na jednego z popularnych w Polsce raperów. Tede zorganizuje koncert online prosto ze studia Wielkie Joł. Gdzie, kiedy i o której oglądać koncert Tedego?

Koncert Tedego online

W serwisie Facebook pojawiło się wydarzenie Tedego, który wychodzi naprzeciw kwarantannie. Raper zaprasza fanów na koncert online. Kiedy będziemy mogli go obejrzeć? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Koncert odbędzie się 20 marca 2020 roku o godzinie 22:00 na kanale YouTube TEDEWIZJA. W trakcie imprezy online raper zaśpiewa aż 19 utworów. Podczas transmisji będzie zorganizowana również specjalna zabawa dla fanów. Wystarczy zrobić zdjęcie, nagrać film i pokazać jak oglądacie ten koncert i wrzucić na swoje konta społecznościowe oznaczając Tedego i wytwórnię Wielkie Joł. Jedna osoba, otrzyma dwupłytowy album ESENDE MYLFFON. Co ciekawe koncert jest darmowy, ale będzie można wesprzeć rapera wpłacając donate.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze