Te znaki zodiaku są łamaczami serc. Na kogo trzeba uważać?

2022-09-27 12:20
Znaki doziaku
Autor: pexels/alena darmel, Canva

Chcesz uniknąć nieodwzajemnionego uczucia i wystrzec się zawodu miłosnego? W takim razie lepiej uważaj na niektóre znaki zodiaku. Część z nich potrafi sporo namieszać. Często nawet nieświadomie. Sprawdziliśmy, na kogo warto uważać, jeśli chodzi o miłość i związki.

Które znaki zodiaku są łamaczami serc? Nasza data urodzenia określa spod jakiego znaku zodiaku jesteśmy. Wielu uważa, że to właśnie one determinują wiele z naszych cech i charakter. Nie każdy człowiek nadaje się do trwałych związków. Warto sprawdzić, które znaki zodiaku najczęściej łamią serca, by uniknąć miłosnego rozczarowania w przyszłości. Zawody miłosne potrafią być naprawdę bolesne. Astrolodzy ujawnili znaki zodiaku, które najczęściej powodują zawody miłosne. Jeśli zależy Ci na odwzajemnionych uczuciach sprawdź, kogo się wystrzegać.

Te znaki zodiaku tworzą najlepsze pary. Sprawdź, jaką przyszłość piszą wam gwiazdy

JAK NAJEŚĆ SIĘ ZA 15 ZŁOTYCH [5 POSIŁKÓW] | ESKA XD - Fit vlog #50

Znaki zodiaku - to one najczęściej łamią serca

Powierzenie uczuć niewłaściwej potrafi być naprawdę bolesne. Choć wielu ludzi łamie serca nieświadomie, to warto spróbować się przed tym uchronić i sprawdzić, które znaki zodiaku najczęściej nie odwzajemniają uczuć. Sporządziliśmy listę znaków zodiaku, które są skłonne do złamania komuś serca.

  • Wodnik

Dla wodnika najważniejsza jest wolność. To skrajnie niezależny znak zodiaku. Osoby, które urodziły się między 20 stycznia a 18 lutego nie lubią ograniczać swojego partnera, jednak oczekują od niego dokładnie tego samego. Bardzo często potrafią flirtować, na oczach swojego ukochanego, z inną osobą. Wodniki często są niestałe w uczuciach i nie rzadko zmieniają zdanie.

Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Tych osób lepiej unikać!

  • Strzelec

Strzelec kocha podrywać, zdobywać i flirtować. Szybko potrafi sobą zainteresować, a jedną z jego ulubionych rozrywek jest podbijanie serc. Jednak osoby spod tego znaku zodiaku, jak tylko poczują, że zaczynają się przywiązywać lub, w dalszym etapie relacji, czują się w jakiś sposób skrępowani przez związek, to od razu uciekają.

Sonda
Czy wierzysz w horoskopy?
  • Lew

Lew, to znak ognia, który nie uznaje kompromisów. Osoby spod tego znaku zodiaku są niezwykle charyzmatyczne i przebojowe. Uwielbiają być w centrum uwagi. Przez to często nie zauważa oczekiwań i potrzeb swojego partnera. Co więcej, osoby urodzone między 22 lipca a 23 sierpnia bardzo szybko się nudzą. Nie tylko rzeczami, które aktualnie wykonują, ale także ludźmi.

  • Bliźnięta

Zerwania z bliźniętami potrafią być niesamowicie bolesne. Osoby spod tego znaku zodiaku są nieprzewidywalne i zmienne. Jednego dnia potrafią zalać swojego partnera falą miłości i czułości, by następnego kompletnie ignorować jego uczucia i emocje. Bliźnięta często traktują związki jako zabawę.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze