Te znaki zodiaku tworzą najlepsze pary. Sprawdź, jaką przyszłość piszą wam gwiazdy

2022-03-16 13:08
Jakie znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują?
Autor: Pixabay

Każdy znak zodiaku ma swoją charakterystykę i nie od dziś wiadomo, że są połączenia, które lepiej, żeby się zbyt blisko nie konfrontowały. Są też jednak takie znaki, którym dosłownie pisane są dobre relacje, a nawet miłość. Warto więc sprawdzić, jak wygląda kompatybilność znaku Twojego i Twojego partnera (lub potencjalnego kandydata/ki). Pamiętaj jednak, by traktować to z przymrużeniem oka. Może okazać się, że nawet Koziorożec i Baran stworzą udaną relację na lata.

Znaki zodiaku pasujące do Barana

Baran świetnie może dogadać się Wodnikiem. To znaki, które uwielbiają przygody. Jeśli połączy ich miłość, rutyna, to ostatnie czego mogą się po sobie spodziewać. Choć mogą podzielić ich dwa różne spojrzenia na świat, to ten fakt może okazać się bardziej budulcem tej relacji, a nie przeszkodzą. Barana z Wodnikiem łączyć będzie wzajemna fascynacja.

Baran i Strzelec lubią aktywny tryb życia. W połączeniu tych dwóch znaków zadziwiać może posiadanie wspólnych pasji i zainteresowań, co jeszcze bardziej może scalać tę relację. Oba znaki są żywiołem ognia i ten właśnie ogień będzie ciągle tlił się między tymi dwoje.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.03.2022r.

Znaki zodiaku pasujące do Byka

Byk świetnie odnajdzie się w towarzystwie Panny. Oboje są pracowici, ambitni i lubią wyzwania. Uwielbiają długie rozmowy, bo rozumieją się, jak nikt inny. Szybko łapią swoje tempo i respektują swoje granice. Panna z Bykiem może stworzyć udany i dojrzały związek oparty na zrozumieniu i wzajemnej motywacji do dalszego działania

Byk z Rybami może stworzyć iście romantyczną relację. W stonowanym Byku ryby będą budzić emocje i pokazywać świat z innej perspektywy. Ta dwójka będzie dążyć do stabilizacji, spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Oboje też cenią sobie komfort. Nikt inny nie będzie tak cieszył się ze spokojnego wieczoru spędzonego w domu jak Byk i Ryby

Znaki zodiaku pasujące do Bliźniąt

Bliźnięta i Waga to znaki powietrza. Są inteligentne, towarzyskie, uwielbiają grę słów. Doskonale poradzą sobie z flirtem, ale gdy tylko pojawi się zwada szybko ją przedyskutują i wyciągną wnioski na przyszłość. Nie brakuje im pomysłów na zorganizowanie sobie czasu. Nawet na starość będą zaskakiwać wzajemną pasją i namiętnością.

Bliźnięta z Wodnikiem będą uwielbiać eksperymenty. Wodnik nie zna tabu, co może nieco otworzyć Bliźnięta, a te z kolei mogą strofować Wodnika, gdy zajdzie taka potrzeba. Oboje cechuje ciekawość świata, dlatego trudno wróżyć tej patrze jakąkolwiek nudę. Choć niestabilność Bliźniąt często innych zniechęca, Wodnik będzie nią wręcz zafascynowany.

Znaki zodiaku pasujące do Raka

Rak i Skorpion to na ogół dość intensywne w obyciu jednostki. W miłości jednak szukają poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Zrozumieją się więc jak nikt inny. Ta para ma szansę na zrozumienie się bez słów. Łatwo zrozumieją swoje schematy i stworzą prawdziwą power couple.

Rak ma podobną wrażliwość do Ryb. Oboje cechuje też niezwykła wyobraźnia, co może okazać się pomocne w nawiązaniu wspólnej twórczości czy wymyślaniu aktywności na spędzenie razem czasu. Zarówno Rak, jak i Ryby boją się zranienia ze strony swojego partnera. Ta para będzie dbać o siebie jak żadna inna.

Znaki zodiaku pasujące do Lwa

Lew świetną parę stworzy z Wagą. Gdy ten jest pełen pomysłów i kreatywności, Waga ma sposób na ich realizację. To para, którą łączyć będzie wiele wspólnych cech. A co z wadami? Ta dwójka nie musi się ich obawiać. Między nimi może wytworzyć się taka nić porozumienia, która każdą słabość pomoże przekłuć w inspirację do podjęcia pracy nad samym sobą.

Lew i Bliźnięta to para, która może się od siebie wiele nauczyć. Bliźnięta mogą pomóc Lwu w nauczeniu się spontanicznego działania, z kolei Bliźnięta od Lwa mogą brać przykład w planowaniu. Jeśli tej dwójce uda się do siebie dotrzeć, mogą stworzyć naprawdę niesamowitą relację. Z tym jednak nie powinno być problemu, bo jedno i drugie jest pełne energii i chęci do współpracy.

Znaki zodiaku pasujące do Panny

Panny łapią doskonałe relacje z Koziorożcami, ponieważ oboje pochodzą spod żywiołu ziemi. Oboje kierują się racjonalnością i inteligencją. Są zadaniowi i dążą do wyznaczonych celów. Panna i Koziorożec nie potrzebują dodatkowych przygód i intensywności, wystarczy im tylko swoja wzajemna obecność, która może okazać się szczęściem na lata.

Panna ze Skorpionem kieruje się podobnym systemem wartości, dlatego ta dwójka może być sobie dozgonnie oddana. Nie będą szukać emocji z zewnątrz i będą cieszyć się swoim towarzystwem w domowym zaciszu. To też znaki intelektualistów – częściej niż na kłótni mogą być przyłapani na zażyłej dyskusji, która tylko rozbudzi ten związek.

Znaki zodiaku pasujące do Wagi

Wodnik i Waga to para, którą połączyć może intelekt. Oba znaki są wrażliwe na sztukę i kulturę, kochają obcować z ludźmi. Miłość, jaka może połączyć te znaki to miłość romantyczna niczym z filmu. Mają też podobne potrzeby, dlatego w relacji Wagi z Wodnikiem raczej nie pojawi się presja.

Waga ze Strzelcem będzie kierować się wzajemnym zrozumieniem. Tę parę może połączyć niezwykła więź, która przezwycięży największe trudy. Waga swoją wrażliwością będzie dla Strzelca inspiracją do poznania nowych rzeczy. Otwarcie na świat tych dwóch umysłów może być sposobem na zdobywanie razem wspaniałych wspomnień.

Znaki zodiaku pasujące do Skorpiona

Skorpion doskonałą relację może stworzyć z Rybami. To bratnie dusze, które zafascynowane sobą chcą skupić się tylko na swoim związku. Oboje są uczuciowi oraz mają silnie rozwiniętą intuicję, którą często się kierują. Nie mają problemu z komunikowaniem swoich potrzeb. Gdy raz zaiskrzy między Rybami a Skorpionem, iskra ta się będzie tlić przez lata.

Skorpion z Panną kieruje się podobnym systemem wartości, dlatego ta dwójka może być sobie dozgonnie oddana. Nie będą szukać emocji z zewnątrz i będą cieszyć się swoim towarzystwem w domowym zaciszu. To też znaki intelektualistów – częściej niż na kłótni mogą być przyłapani na zażyłej dyskusji, która tylko rozbudzi ten związek.

Znaki zodiaku pasujące do Strzelca

To para, która nigdy nudzić się nie będzie. Zarówno Wodnik jak i Strzelec uwielbiają nowe wyzwania, jednak rywalizacja w ich wykonaniu to tylko sposób na pozbycie się nudy i naukę nowych poziomów współpracy. Te dwa znaki jak żadne inne potrafią połączyć miłość z prawdziwą przyjaźnią.

Baran i Strzelec lubią aktywny tryb życia. W połączeniu tych dwóch znaków zadziwiać może posiadanie wspólnych pasji i zainteresowań, co jeszcze bardziej może scalać tę relację. Oba znaki są żywiołem ognia i ten właśnie ogień będzie ciągle tlił się między tymi dwoje.

Znaki zodiaku pasujące do Koziorożca

Koziorożce łapią doskonałe relacje z Pannami, ponieważ oboje pochodzą spod żywiołu ziemi. Oboje kierują się racjonalnością i inteligencją. Są zadaniowi i dążą do wyznaczonych celów. Panna i Koziorożec nie potrzebują dodatkowych przygód i intensywności, wystarczy im tylko swoja wzajemna obecność, która może okazać się szczęściem na lata.

Koziorożec z Rybami tworzy prawdziwą relację opartą na przeciwieństwach, a jak dobrze wiemy te się lubią przyciągać. Ta dwójka doskonale się uzupełnia – gdy Ryby są emocjonalne i wrażliwe, Koziorożec wie, jak twardo stąpać po ziemi. Oboje będą też wobec siebie bardzo lojalni i zawsze staną w obronie swojego partnera.

Znaki zodiaku pasujące do Wodnika

Wodnik i Waga to para, którą połączyć może intelekt. Oba znaki są wrażliwe na sztukę i kulturę, kochają obcować z ludźmi. Miłość, jaka może połączyć te znaki to miłość romantyczna niczym z filmu. Mają też podobne potrzeby, dlatego w relacji Wagi z Wodnikiem raczej nie pojawi się presja.

Wodnik i Bliźnięta będą uwielbiać eksperymenty. Wodnik nie zna tabu, co może nieco otworzyć Bliźnięta, a te z kolei mogą strofować Wodnika, gdy zajdzie taka potrzeba. Oboje cechuje ciekawość świata, dlatego trudno wróżyć tej patrze jakąkolwiek nudę. Choć niestabilność Bliźniąt często innych zniechęca, Wodnik będzie nią wręcz zafascynowany.

Znaki zodiaku pasujące do Ryb

Byk z Rybami może stworzyć iście romantyczną relację. W stonowanym Byku ryby będą budzić emocje i pokazywać świat z innej perspektywy. Ta dwójka będzie dążyć do stabilizacji, spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Oboje też cenią sobie komfort. Nikt inny nie będzie tak cieszył się ze spokojnego wieczoru spędzonego w domu jak Byk i Ryby.

Rak ma podobną wrażliwość do Ryb. Oboje cechuje też niezwykła wyobraźnia, co może okazać się pomocne w nawiązaniu wspólnej twórczości czy wymyślaniu aktywności na spędzenie razem czasu. Zarówno Rak, jak i Ryby boją się zranienia ze strony swojego partnera. Ta para będzie dbać o siebie jak żadna inna.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze