kłótnia, związek

i

Autor: pixabay.com

Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Tych osób lepiej unikać!

2022-01-26 11:04

Osoby, które pasjonują się astrologią twierdzą, że już od dnia narodzin układ gwiazd ma na nas ogromny wpływ. Co ciekawe za pośrednictwem zodiaków potrafią pokazać, które osoby do siebie nie pasują i nigdy się nie dogadają! Kogo powinieneś unikać, aby nie było między Wami konfliktów? W ramach rozrywki sprawdź, które znaki zodiaku w ogóle do siebie nie pasują.

Astrolodzy twierdzą, że znaki zodiaku odgrywają w życiu każdego człowieka bardzo ważną rolę. Nie dość, że dzięki nim możemy dowiedzieć się, co wydarzy się w najbliższych dniach, a nawet tygodniach, to możemy sprawdzić także wiele innych kwestii. Na podstawie żywiołów oraz powiązania z planetami, potrafią wskazać także charakter danej osoby i choć wiele osób się z tego śmieje, to u większości osób wszystko się sprawdza. Czy wiedziałeś, że dzięki znakom zodiaku można sprawdzić też kto pasuje do siebie w łóżku lub które zodiaki w ogóle się ze sobą nie dogadają? Spowodowane to jest właśnie żywiołami! Ogień nie ma szans dogadać się z powietrzem. Powód? Ogień jest energiczny i nieprzewidywalny, zaś wiatr podobnie. W takim połączeniu może wyjść z tego niezły huragan lub tornado z szalejącymi płomieniami. Takie osoby nie mają szans na łagodne rozwiązywanie konfliktów.

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują

Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że niektóre zodiaki są dla siebie stworzone to niestety... Po kilku dniach może okazać się, że były to tylko pozory. Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują ze względu na żywioły to: ogień i ziemia, ogień i powietrze, woda i powietrze.

  • Ogień - Baran, Lew, Strzelec
  • Ziemia - Byk, Panna, Koziorożec

  • Woda - Rak, Skorpion, Ryby

  • Powietrze - Bliźnięta, Waga, Wodnik

Sonda
Jaki masz znak zodiaku?