Te gwiazdy wystąpiły w Polsce, a ty o tym nie pamiętałeś!

2019-10-22 18:42 MK
Lady Gaga
Autor: Tom Donoghue/PictureGroup/EAST NEWS

Wizyty zagranicznych gwiazd w naszym kraju to zawsze wielkie wydarzenia. Ku zadowoleniu polskich fanów, artyści o wielkiej światowej sławie nie pomijają już Polski podczas ustalania swojej trasy koncertowej, tak jak miało to miejsce jeszcze kilkanaście lat temu. Na przestrzeni ostatnich kilku lat, zawitało do nas wielu wykonawców z 1. miejsc list przebojów. Specjalnie dla was przypominamy listę wokalistów i wokalistek, którzy wystąpili w Polsce, a wy mogliście o tym nie wiedzieć, bądź zapomnieć.

Koncerty zagranicznych gwiazd w Polsce odbywają się na szczęście coraz częściej. Zapewne wielu koncertowych maniaków pamięta jeszcze czasy, kiedy trzeba było jechać do innego kraju, by móc zobaczyć swojego idola. I choć dzisiaj Polska nie jest wciąż pewniakiem przy okazji ustalania tras koncertowych przez zagranicznych organizatorów, to i tak sytuacja wygląda zdecydowanie lepiej, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Zdarzało się też tak, że artyści osiągający dziś wielkie sukcesy, grali w naszym kraju już na początku swojej kariery. O części z tych koncertów mogliście nawet nie wiedzieć!

Katy Perry

Amerykańska wokalistka to dziś jedna z największych ikon popkultury. Nie każdy pamięta o tym, że promując album Teenage Dream, z którego pochodzą takie hity jak California Gurls czy też Last Friday Night, gwiazda przyjechała z koncertem do Polski. Jej show miało miejsce 5 października 2010 roku w warszawskim klubie Stodoła!

Avril Lavigne

Kanadyjska gwiazda zadebiutowała w 2002 roku singlem Complicated, a już trzy lata później, w ramach promocji albumu Under My Skin po raz pierwszy zawitała do Polski. Artystka wystąpiła 5 czerwca w katowickim Spodku. W lipcu 2008 roku, wokalistka powróciła do naszego kraju i zagrała w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Lady Gaga

Chociaż ciężko w to uwierzyć, w 2018 roku minęło 10 lat, od chwili, kiedy Lady Gaga podbiła rynek muzyczny singlem Just Dance. Zaledwie po dwóch latach od debiutu, amerykańska gwiazda zawitała do Polski ze swoim show The Monster Ball Tour. Koncert odbył się 26 listopada 2010 roku. Niestety, artystka nie powróciła już do naszego kraju.

Ed Sheeran

Oczywiście każdy z nas doskonale pamięta o dwóch koncertach Eda Sheerana na PGE Narodowym w sierpniu 2018 roku. Nie każdy jednak pamięta o tym, że brytyjski wokalista wystąpił w naszym kraju również w 2015 roku, a dokładnie 13 lutego. Wykonawca przeboju I Don't Care zagrał wówczas na warszawskim Torwarze.

Najnowsze