Austin Mahone

i

Autor: YouTube/Austin Mahone; instagram.com/austinmahone

Kiedyś nazywano go drugim Justinem Bieberem. Dziś nie przypomina siebie sprzed lat!

2019-09-27 16:51

Gdy w 2009 roku na scenie muzycznej zadebiutował Justin Bieber, wielu młodych wokalistów chciało pójść w jego ślady. Również szefowie wytwórni płytowych marzyli o wykreowaniu nastolatka, który odniesie podobny sukces. Jednym z pierwszych następców Justina był Austin Mahone. Podobnie do Kanadyjczyka, wokalista zaczynał od wrzucania coverów do serwisu YouTube, a po wydaniu debiutanckiego singla, media nadały mu przydomek "drugiego Biebera". Jak dziś wygląda Austin Mahone i czym się zajmuje? Sprawdźcie na ESKA.pl. Będziecie zaskoczeni tym, jak się zmienił!

Austin Mahone zapowiadał się na jedną z największych amerykańskich gwiazd. Kariera piosenkarza rozpoczęła się od wrzucenia coveru świątecznego hitu Justina Biebera do sieci w październiku 2011 roku. Kilka miesięcy później, swoją premierę miał jego debiutancki singiel 11:11, jednak prawdziwy rozgłos na całym świecie przyniósł mu dopiero opublikowany w 2013 roku numer What About Love. Dzięki sukcesowi utworu, wokalista miał możliwość grania jako support przed samą Taylor Swift! Kolejne kawałki podbijały listy przebojów, a wydany w styczniu 2014 roku duet z Pitbullem o tytule Mmm Yeah do dziś pozostaje największym przebojem 23-letniego wokalisty. Co ciekawe, na fali popularności Mmm Yeah, Austin Mahone wyruszył w solową trasę koncertową, a publiczność przed jego występami rozgrzewali między innymi takie sławy jak: Shawn Mendes, Fifth Harmony oraz The Vamps.

Austin Mahone 2019 - jak teraz wygląda?

Po wydaniu EP o tytule The Secret, Austin Mahone nieco porzucił popowe brzmienie, kierując się w stronę R&B i podejmując współpracę z przedstawicielami sceny rapowej. Zmianie uległ również jego wizerunek. Po uroczym i drobnym chłopaku nie ma już śladu. Dziś Austin Mahone zaskakuje umięśnioną sylwetką. Na jego Instagramie można znaleźć wiele filmików z poszczególnych treningów, na których prezentuje się nie gorzej, niż profesjonalni trenerzy personalni. 23-latek jest również zafascynowany modą! Często pojawia się na pokazach znanych projektantów, a nawet był twarzą marki Dolce&Gabbana. Zaskoczeniem dla wielu może być również fakt, że artysta pozbył się swoich charakterystycznych loków. Musicie przyznać, że zmienił się nie do poznania!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Champ mentality ? Post udostępniony przez Austin Mahone (@austinmahone)

Austin Mahone - nowe piosenki 2019

Pomimo tak wielu aktywności, Austin Mahone nie porzucił śpiewania. W 2019 roku premierę miały trzy jego single: Why Don't We napisane przez Charliego Putha, Anxious oraz Dancing With Nobody. Każdy z nich zapowiada debiutancki album młodego Amerykanina. Tym razem, sięgnął on po brzmienie charakterystyczne dla minionych epok. W jego najnowszych kompozycjach usłyszymy zarówno pop, jak i R&B z domieszką muzyki disco. Porównajcie jeden z największych hitów artysty z jedną z jego nowości.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE