Taylor Swift - Lover po polsku. Brzmi równie wzruszająco?

2019-09-06 14:38 MK
Sandra Naum
Autor: YouTube.com/Sandra Naum

Sandra Naum nie zwalnia tempa i wciąż prezentuje polskie wersje wielkich hitów. Po takich przebojach jak Senorita, I Don't Care czy Boyfriend, Polka wzięła na warsztat najnowszy singiel Taylor Swift. O czym wielka amerykańska gwiazda śpiewa w kawałku Lover? Czy wersja w języku polskim jest równie wzruszająca co oryginał? A może jeszcze bardziej? Posłuchajcie tego niezwykłego coveru na ESKA.pl i oceńcie sami.

Lover po polsku to najnowszy cover, jaki pojawił się na kanale utalentowanej Sandry Naum. Piosenka w oryginale wykonywana jest przez Taylor Swift. Amerykańska wokalistka wypuściła ten utwór jako czwarty singiel, tuż przed premierą długo wyczekiwanego siódmego krążka o takim samym tytule. Wersja Sandry Naum, choć ukazała się w sieci 5 września, już zdążyła zgromadzić kilka pozytywnych komentarzy oraz kilkadziesiąt łapek w górę. Czy polski cover jest jeszcze lepszy od wersji wykonywanej przez Taylor?

Lover po polsku - cover piosenki Taylor Swift

Sandra Naum z powodzeniem prowadzi swój autorski kanał na YouTubie, publikując na nim covery zagranicznych przebojów w języku polskim. Dziewczyna umieściła w sieci własne interpretacje takich hitów jak Boyfriend czy Senorita. Cover duetu Shawn Mendes i Camila Cabello zgromadził ponad 200 tysięcy wyświetleń. Czy Lover z repertuaru Taylor Swift również podbije serca internautów? Wiele na to wskazuje!

Internetowa twórczyni przyznała jednak, że tłumaczenie tekstu nie jest jednak w 100% zgodne z oryginałem. Z pewnością ma to związek z faktem, że artystka musiała dopasować słowa do podkładu muzycznego. Jak brzmi Lover po polsku? Obejrzyjcie wideo poniżej i sami oceńcie.

Najnowsze