Boyfriend po polsku. HIT Ariany Grande w zaskakującej odsłonie

2019-08-26 13:04 RW
Boyfriend po polsku. HIT Ariany Grande nabiera nowego znaczenia
Autor: screen z filmu na YouTube: boyfriend - Ariana Grande ft. Social House PO POLSKU |POLSKA WERSJA| by Sandra Naum (YouTube.com/Sandra Naum) Boyfriend po polsku. HIT Ariany Grande nabiera nowego znaczenia

Senorita, I Don't Care, 7 Rings po polsku, to trzy wersje, które rozgrzały internautów w wakacje 2019. Ostatnio w sieci pojawiła się również polskojęzyczna odsłona hitu Boyfriend i warto na nią zwrócić uwagę. O czym jest hit Ariany Grande? Czy wersja, za którą odpowiada Polka jest lepsza od oryginału? Wejdźcie, posłuchajcie i oceńcie na ESKA.pl

Boyfriend po polsku, to jedna z wersji, która pojawiła się premierowo w sierpniu 2019. Bez wątpienia, to też jeden z najwyżej ocenianych coverów w tym miesiącu w naszym kraju. W komentarzach pod nagraniem wideo pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii. Większość osób pisze, że autorka polskiej odsłony hitu ma przepiękny głos, a do tego przepięknie wygląda. Oryginalnie za piosenkę Boyfriend odpowiada Ariana Grande we współpracy z duetem Social House.

Zobacz: ABS - dieta na płaski brzuch

Boyfriend po polsku - nowa wersja

Pomysł nagrania hitu Bofriend po polsku należy do Sandry Naum. Wcześniej stworzyła ona magiczny cover hitu Senorita, który na chwilę obecną ma ponad 222 tysiące wyświetleń na YouTube. Ciekawe, czy nowa wersja - tym razem hitu Ariany Grande - będzie cieszyć się równie dużą popularnością.  

Autorka Boyfriend po polsku podkreśliła, że tłumaczenie tekstu nie jest w 100% zgodne z oryginałem. Sens utworu został jednak zachowany. W muzycznej opowieści artystka skupia się na osobach, które kiedykolwiek obawiały się zaangażować w związek. Jak wyjaśniła Ariana Grande:

Ludzie chcą czuć miłość, ale nie chcą pokazywać swojego związku i mają problemy z pełnym zaangażowaniem lub zaufaniem lub pozwoleniem sobie na pełną miłość. Nawet jeśli chcą.

Boyfriend po polsku brzmi, jak hit? Posłuchajcie, zobaczcie i oceńcie już teraz:

Najnowsze