Nowa płyta Taylor Swift to powrót do korzeni? Artystka zdradziła wszystkie szczegóły

2019-08-17 11:40 MK
Taylor Swift
Autor: Rex Features/East News

Nowa płyta Taylor Swift to zdecydowanie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw w tym roku przez wielu fanów muzyki popularnej. Amerykańska wokalistka już wielokrotnie zaskoczyła swoich wielbicieli, eksperymentując z różnymi gatunkami muzycznymi. Po opublikowaniu szczegółów dotyczących krążka Lover, część Swifties odniosło wrażenie, że tworząc go, gwiazda powróciła do swoich korzeni. Szczegóły na ESKA.pl.

Taylor Swift - Lover to siódmy longplay amerykańskiej supergwiazdy, który do sprzedaży trafi już w piątek, 23 sierpnia 2019 roku. Gwiazda podzieliła się ze światem czterema utworami z niego pochodzącymi. Były to następująco: ME!, You Need To Calm Down, The Archer oraz najnowszy - tytułowy Lover, do którego nakręcono już teledysk, a jego debiut w serwisie YouTube zapowiedziano na czwartek, 22 sierpnia. Wokalistka odsłoniła również najważniejszą z kart, czyli listę piosenek, jakie będzie można usłyszeć na Lover. Wielu fanów jest naprawdę zaskoczonych!

Taylor Swift - nowa płyta Lover

Amerykańska wokalistka wielokrotnie udowodniła, że doskonale sprawdza się w każdym gatunku muzycznym. Wszyscy pamiętamy jej początki jako gwiazdy country, następnie przemianę w popową ikonę, eksperymentującą również z muzyką elektroniczną. Po usłyszeniu dwóch ostatnich singli promocyjnych, czyli The Archer oraz Lover, fani artystki nie mają złudzeń, że ich idolka zdecydowała się sięgnąć do brzmienia z czasów, kiedy skupiała się głównie na muzyce country. - To jak powrót do ery Speak Now, tęskniłam za taką Taylor - piszą w komentarzach. Co więcej, Swift zaprosiła do studia zespół Dixie Chicks, które grają muzyką z pogranicza country i folku.

Taylor Swift - Lover tracklista

O tym, czy podejrzenia fanów się sprawdzą, przekonamy się już za moment, bo 23 sierpnia 2019 roku. Wtedy to właśnie swoją premierę będzie miał długo wyczekiwany album amerykańskiej wokalistki. Jak sama przyznała, to najdłuższy z jej wszystkich krążków w dyskografii. Na albumie znajdzie się aż 18 piosenek. Ich tytuły gwiazda ujawniła na swoim Instagramie. Pełną tracklistę prezentujemy poniżej:

1. I Forgot That You Existed
2. Cruel Summer
3. Lover
4. The Man
5. The Archer
6. I Think He Knows
7. Miss Americana & the Heartbreak Prince
8. Paper Rings
9. Cornelia Street
10. Death By a Thousand Cuts
11. London Boy
12. Soon You'll Get Better (feat. Dixie Chicks)
13. False God
14. You Need to Calm Down
15. Afterglow
16. ME! (feat. Brendon Urie)
17. It's Nice to Have a Friend
18. Daylight

Najnowsze