Tata Krystiana Ochmana jest ZNANĄ gwiazdą! Mało kto o tym wiedział!

2022-05-14 18:30
Tata Krystiana Ochmana jest ZNANĄ gwiazdą! Mało kto o tym wiedział!
Autor: Piotr Porębski / screen z Facebooka: https://www.facebook.com/rozeeuropyoficjalnie/posts/3483109168403602/ Tata Krystiana Ochmana jest ZNANĄ gwiazdą! Mało kto o tym wiedział!

Krystian Ochman wyjątkowy głos, sceniczna pewność, umiejętność wywoływania ciarek śpiewając w języku angielski. Młody wokalista reprezentował Polskę w 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Nic dziwnego, że ma ogromny talent. Oczywiście to zasługa ciężkiej pracy, ale również faktu, że pochodzi w umuzykalnionej rodziny i odziedziczył w genach, to co najlepsze.

Tata Krystiana Ochmana jest znaną gwiazdą, a tak naprawdę to w przeszłości robił dużą muzyczną karierę. Zapewne sporo wiedzy, w kwestii tworzenia muzyki, przekazuje swojemu synowi, który walczył i wywalczył o bilet do Turynu i możliwość reprezentowania Polski podczas 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Kim jest tata Krystiana Ochmana? Na imię ma Maciej i jest synem legendarnego, cenionego na świecie tenora, Wiesława Ochmana. Nic dziwnego, że Krystian ma taki talent, skoro w jego najbliższej rodzinie znalazły się ważne dla muzyki postaci. Wiele osób o tym nie wie, ale Maciej Ochman był jednym z członków kultowego zespołu rockowego, Róże Europy! Poznajcie go jeszcze bliżej.

River - PIOSENKA POLSKI na Eurowizję 2022. O czym śpiewa Ochman?

Sonda
Eurowizja 2022. Czy Krystian Ochman ma szansę na zwycięstwo?
River - tak powstawał teledysk Krystiana Ochmana! Byliśmy na planie [TYLKO U NAS]

Tata Krystiana Ochmana - kim jest Maciej Ochman?

Maciej Ochman, tata Krystiana Ochmana urodził się w 1965 roku. Jak dowiadujemy się ze strony internetowej ochmanfestiwal.pl, ukończył Georgetown University w Waszyngtonie, Northeastern University w Bostonie, a także Boston Universty. Na co dzień jest specjalistą od produkcji TV i komunikacji telewizyjno-filmowej. Maciej Ochman oprócz Krystiana ma jeszcze córkę Natalię oraz Alexandra. Mieszka w Stanach Zjednoczonych. W przeszłości natomiast od 1983 roku grał na klawiszach w zespole Róże Europy, który możecie znać z kultowego przeboju Jedwab. Był częścią grupy aż do momentu emigracji do USA. W 2018 roku zagrał kilka koncertów jubileuszowych.

Krystian Ochman - wiek, rodzina, wzrost, dziewczyna, dziadek, Eurowizja, pochodzenie

Maciej Ochman jest synem Wiesława Ochmana, cenionego śpiewaka operowego. Pan Maciej bardzo wspierał Krystiana, gdy ten walczył o zwycięstwo w The Voice of Poland. Przydało się trzymać kciuki, bo jego syn zwyciężył w 11. edycji The Voice of Poland. 

Krystian Ochman rzadko kiedy wypowiada się o swoich rodzicach. Bardzo ceni i dba o swoją prywatność, skupiając się przy tym wszystkim na swojej karierze. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo tęskni za rodzicami realizując się w Polsce, gdy oni są w Stanach Zjednoczonych. Trzymali mocno kciuki, gdy ich syn walczył o bilet do Turynu i możliwość reprezentowania Polski w Eurowizji 2022. Już wiadomo, że Krystian śpiewając piosenkę River da z siebie wszystko, by wygrać 66. Konkurs Piosenki Eurowizji.

River po polsku - o czym śpiewa Krystian Ochman? O czym jest piosenka Polski?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze