River - piosenka POLSKI na Eurowizję 2022

i

Autor: ESKA.pl River - piosenka POLSKI na Eurowizję 2022

River - PIOSENKA POLSKI na Eurowizję 2022. O czym śpiewa Ochman?

2022-02-21 17:07

Krystian Ochman pokazał, czym jest rwąca rzeka porywając nas, widzów i internautów utworem River. To trzyminutowa muzyczna podróż po emocjach: od łez wzruszenia, po radość i płynącą nadzieję. Oficjalnie to z tym utworem, 22-letni wokalista pojawi się na wielkiej scenie w Turynie. O czym jest piosenka River? O czym śpiewa Ochman? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. River - piosenka POLSKI Eurowizja 2022
  2. River - o czym jest? [Eurowizja 2022]

River to piosenka POLSKI na Eurowizję 2022. O czym śpiewa Ochman? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytanie, bo jeszcze lepiej chcecie poznać znaczenie piosenki River, to dobrze trafiliście. Krystian Ochman śpiewa o zwolnieniu tempa, o odpoczynku i potrzebie zrobienia sobie przerwy. Na co dzień, z różnych powodów, podskórnie towarzyszy nam mnóstwo wątpliwości na temat tego, co nas czeka. Szczególnie teraz, gdy wokół nas jest tyle stresu i niepewności, a przecież trzeba zaplanować przyszłość. Nie jest to obecnie łatwe. Mimo to trzeba doszukiwać się pozytywów, w końcu życie jest niczym płynąca rzeka. Czas się nie zatrzymuje, rzeka również nie. Ciągle jest nadzieja na lepszą przyszłość. W życiu trzeba pamiętać, że rzeka jest rwąca, więc problemy są nieuniknione. Należy jednak nieustannie iść przed siebie i się nie poddawać!

Krystian Ochman - Eurowizja 2022 jest dla niego! Piosenką River i GŁOSEM zdobędzie serca

Sonda
Krystian Ochman na Eurowizji - to dobry wybór?
River - tak powstawał teledysk Krystiana Ochmana! Byliśmy na planie [TYLKO U NAS]

River - piosenka POLSKI Eurowizja 2022

Piosenka Polski na Eurowizję 2022 to utwór, za który odpowiada Krystian Ochman. Młody artysta stworzył ten kawałek we współpracy z cenionym kompozytorem i producentem. Za utwór odpowiada stały współpracownik Ochmana, Adam Wiśniewski, czyli @Atutowy, a także Ashley Hicklin i Mikołaj Trybulec, znany jako Tribbs. 

Krystian Ochman - wiek, rodzina, wzrost, dziewczyna, dziadek, Eurowizja, pochodzenie

River - o czym jest? [Eurowizja 2022]

Piosenka River 2022 pojawiła się premierowo 3 lutego 2022. Dwa dni wcześniej, jako pierwsi w Polsce ujawniliśmy okładkę utworu, a dzień wcześniej mogliście jako pierwsi poznać tekst River. Podrzuciliśmy wam również ukryte znaczenia w teledysku, który zrobił furorę w internecie. Swoją drogą, jako jedyni byliśmy na jego planie i obserwowaliśmy, jak artysta pracował nad jego realizacją. Sam Krystian Ochman o piosence River mówi: - W świecie, w którym większość z nas działa w olbrzymim stresie, nieustannie myślimy o tym, co przed nami i próbujemy zaplanować przyszłość. Z różnych powodów, podskórnie towarzyszy nam mnóstwo wątpliwości na temat tego, co nas czeka. Piosenka opowiada o tym, jak bardzo chcemy i potrzebujemy przerwy od całego tego zgiełku.