Talentobranie 2020 - zapowiedź wideo 3 etapu. Tak wyglądają młode talenty!

2020-07-31 13:20 EK
Talentobranie 2020 - zapowiedź wideo 3 etapu. Tak wyglądają młode talenty!
Autor: Screen z YouTube/ID Records Talentobranie 2020 - zapowiedź wideo 3 etapu. Tak wyglądają młode talenty!

Trzeci etap konkursu Talentobranie zaczyna się lada moment. Uczestnicy mają za sobą nagranie coverów w profesjonalnym studio. Ku tej okazji powstała również mała zapowiedź wideo, na której będziecie mogli zobaczyć młode, a w dodatku utalentowane muzycznie osoby. Szczegóły na temat zabawy poznacie na ESKA.pl.

Muzyczny konkurs Talentobranie 2020 trwa w najlepsze. Młodzi, a w dodatku zdolni uczestnicy doszli już do trzeciego etapu, który oficjalnie rozpocznie się w poniedziałek 3 sierpnia. Jeszcze nie tak dawno, bo 6 lipca zakończył się drugi etap muzycznej zabawy, w której brało udział aż 60 osób. Niestety jak to bywa na konkursach, do kolejnej rundy nie mógł przejść każdy, a wygrać może tylko jeden uczestnik. Podczas specjalnego głosowania aż 36 osób zdobyło przepustkę do trzeciego etapu, a następnie we wrocławskim studio odbywały się nagrania coverów, które już niedługo ujrzą światło dzienne. Razem z publikacją nagrań odbędzie się również głosowanie na swojego ulubieńca. Głosy będziecie mogli oddać na ESKA.pl od 10-21 sierpnia.

Dodatkowo losy uczestników, a także inne szczegóły dotyczące konkursu Talentobranie możecie śledzić na specjalnej, prywatnej grupie na Facebooku - Społeczność ID Records | #talentobranie.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Talentobranie 2020 - 3 etap

Kolejny etap konkursu Talentobranie już niedługo ujrzy światło dzienne, a w sieci pojawią się nagrania największych, radiowych hitów, które wykonali w profesjonalnym studio uczestnicy zabawy. Pierwsze publikacje pojawią się już 3 sierpnia, a filmy z uczestnikami będą dostępne od 10 sierpnia. Wszystko znajdziecie na kanale YouTube wytwórni ID Records. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź wideo trzeciego etapu Talentobrania. Poznacie również wszystkich uczestników, którzy znajdują się w tym wyjątkowym gronie.

Najnowsze