Talentobranie 2020 - tak brzmią męskie talenty. Będziecie zachwyceni!

2020-07-10 13:17 EK
gitara, muzyka
Autor: pixabay.com

Muzyczny konkurs trwa i cały czas pokazuje, jak bardzo zdolnych, a w dodatku młodych ludzi mamy w naszym kraju. Chcecie usłyszeć jak brzmią muzyczne, męskie talenty w konkursie Talentobranie 2020? Będziecie zaskoczeni. Na ESKA.pl podrzucamy wam losowo wybrane covery uczestników muzycznej zabawy.

Konkurs Talentobranie 2020 trwa! To nie tylko przepustka do muzycznej branży, ale również przygoda. Konkurs zachęcał przede wszystkim młode osoby, do nagrania swoich kawałków w domu. Następnie uczestnicy dzielili się nimi z innymi osobami i zbierały głosy. W konkursie Talentobanie liczy się nie tylko mocna i dobra brawa głosu, ale również zaangażowanie, które bardzo cenione jest przez jurorów. Zwycięzcy zostaną wybrani nie tylko przez powołaną komisję, ale również przez swoich fanów. Cały konkurs zorganizowany jest po to, aby młode osoby przeżyły niezapomnianą przygodę w swoim życiu, nawiązali znajomości oraz przetarły swoją drogę do muzycznej kariery. Głosowanie na uczestników konkursu, a także ich występy znajdziecie na specjalnej grupie na Facebooku – Społeczność ID Records | #talentobranie.

Muzyczny konkurs Talentobranie 2020 to bez wątpienia wielka szansa dla osób, które kochają muzykę! Dzięki tej akcji, ich talent ma szansę zobaczyć bardzo dużo osób w internecie. Pełną listę talentów znajdziecie na stronie internetowej zabawy: www.talentobranie.pl.

Marcin Maciejczak kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Talentobranie 2020 - męski wokal

Jesteście ciekawi jak uczestnicy konkursu Talentobranie 2020 brzmią w swoich coverach? Konieczce zobaczcie poniżej ich kawałki - będziecie zachwyceni! Wśród losowo wybranych męskich występach, możecie usłyszeć piosenki znanych gwiazd, m.in: Sanah - Aniołom Szepnij To, Ed Sheeran - Perfect czy Beyonce - Listen.

Najnowsze