Talentobranie 2020 - tak brzmią kobiece talenty. Będziecie zachwyceni!

2020-07-09 12:53 EK
muzyka
Autor: pixabay.com

Konkurs Talentobranie 2020 trwa w najlepsze! Uczestnicy podczas jego trwania osiągają sukcesy, nie tylko związane z przyznawanymi punktami ale już zaczynają być rozpoznawalni w mediach społecznościowych. Chcecie usłyszeć jak brzmią kobiece talenty, które biorą udział w konkursie? Sprawdźcie poniżej - będziecie zachwyceni!

Muzyczny konkurs Talentobranie 2020 rozkochał w sobie niejednego pasjonata muzyki. To nie tylko dobra okazja, aby zaistnieć w branży, ale przede wszystkim piękna przygoda! Doświadczenie muzyczne, wspomnienia, a także nawiązane znajomości, zostaną z uczestnikami już na zawsze i będą niesamowitą pamiątką. Od środy 8 lipca tego roku osoby, które znalazły się w kolejnym etapie zabawy, mają możliwość ubiegać się o dzikie karty. Natomiast już w piątek 10 lipca tego roku, poznamy oficjalna listę uczestników, którzy otrzymają dzikie karty do trzeciego etapu. Głosowanie na uzdolnione osoby, a także wiele przeróżnych występów i informacji na temat Talentobrania 2020 możecie znaleźć na prywatnej grupie na Facebooku - Społeczność ID Records | #talentobranie.

Co ciekawe, uczestnikami konkursu jest wiele osób, które z pewnością możecie kojarzyć z muzycznych programów typu talent-show. Na liście znajdziemy nie tylko uzdolnioną młodzież z The Voice Kids, ale również uczestników z The Voice of Poland czy Must Be The Music. Tylko muzyka. Jesteście ciekawi jak brzmią damskie wokale, które walczą o nagrodę główną? Posłuchajcie poniżej.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Talentobranie 2020 - kobiecy wokal

Jesteście ciekawi jak uczestniczki Talentobrania 2020 brzmią w swoich coverach? Konieczce zobaczcie poniżej ich kawałki - będziecie zachwyceni! Wśród losowo wybranych damskich głosów, możecie usłyszeć piosenki znanych gwiazd, m.in: Roksana Węgiel - Dobrze Jest, Jak Jest, Lady Gaga - Bad Romance, ABBA - Mamma Mia i nie tylko. Sami zobaczcie!

Najnowsze