Koncert Sanah na Stadionie Śląskim. Szaleństwo!

i

Autor: Iwona Świetlik

WIDEO

Tak wyglądają stadionowe koncerty sanah! Tych atrakcji fani się nie spodziewali!

2023-09-02 9:12

sanah, jako pierwsza Polka, oficjalnie zagrała solowy koncert na stadionie. Na początek stadionowej trasy wystąpiła w Chorzowie. Licznie zgromadzona publiczność bawiła się zarówno do najpopularniejszych utworów artystki, jak i premierowych singli. Wydarzenie uświetnili chociażby goście specjalni, a na samą ucztę zaprosił Robert Makłowicz. Zobaczcie, co się działo 15 sierpnia 2023 na Stadionie Śląskim!

Spis treści

 1. Koncert sanah 15.08.2023 - co się działo?
 2. sanah - koncerty na stadionach: SETLISTA

Stadionowe koncerty sanah 2023 wyprzedały się w bardzo krótkim czasie. Fani artystki słusznie przeczuwali, że szykuje się wielkie, muzyczne przedstawienie i warto kupić na nie wejściówkę. W czasie wydarzenia w Chorzowie bawiła się zarówno młoda, jak i starsza wiekowo publiczność. Po blisko piętnastominutowym opóźnieniu gości przywitał Robert Makłowicz. Na wielkich ekranach została wyświetlona przemowa uwielbianego krytyka kulinarnego. "Przed wami za chwilę, uczta wielopiętrowa, uczta nad ucztami. Uczta dźwiękowa oraz uczta wizualna", zapowiedział. Chwilę później dostaliśmy pierwszy utwór, czyli "Szampan" w nowej wersji, a następnie piosenkę "Szary świat", "Melodia", "Irenka", "Cząstka", czy kolejno "Kapela gra". Wykonała również cover utworu z "Akademii Pana Kleksla" "Pożegnanie z bajką", Zdzisławy Sośnickiej, czy premierowe numery, które jeszcze nie pojawiły się w sprzedaży, czyli "Pitagoras" oraz "Inwokacja" z chórami w tle. Na scenie niespodziewanie pojawił się Piotr Kupicha, który z gwiazdą wykonał piosenkę "No pokaż na co Cię stać".

sanah - koncerty 2023. KIEDY i GDZIE wystąpi sanah? [DATA, MIEJSCE]

Sanah pokazała swoje wesele!

Koncert sanah 15.08.2023 - co się działo?

Artystka przyzwyczaiła swoich fanów, że wykonywanie piosenek przeplata z ciekawostkami czy zabawnymi historiami ze swojego życia. Tym razem jednak pokazała trochę prywaty. Założyła suknię ślubną, śpiewała utwór "Ten Stan", a na telebimach wyświetlane były urywki zabawy na jej weselu. Oprócz Piotra Kupichy gościem specjalnym był również  Grzegorz Turnau. sanah wykonała z nim przejmujący utwór "Sen we śnie". Furorę zrobił moment, kiedy to wokalistka przeleciała nad publicznością w kwiecistym koszu.

sanah pokazała nagrania z wesela! Urocze kadry rozczuliły fanów

W czasie koncertu w Chorzowie było bardzo gorąco i z powodu omdleń wśród osób przed sceną, sanah kilka razy musiała przerwać swój występ. Zobaczcie galerię poniżej, co działo się na Uczcie nad Ucztami w Chorzowie!

sanah - koncerty na stadionach: SETLISTA

 1. Szampan
 2. Szary Świat
 3. Melodia
 4. Interludium
 5. Irenka
 6. Cząstka
 7. Marcepan
 8. Kapela gra
 9. ten Stan
 10. pocałunki
 11. No sory
 12. 2:00
 13. Pożegnanie z bajką (Zdzisława Sośnicka cover)
 14. Kolońska i szlugi
 15. Królowa dram
 16. No pokaż na co Cię stać (Feel cover) (Gościnnie Piotr Kupicha)
 17. Pitagoras
 18. Inwokacja
 19. Sen we śnie (with Grzegorz Turnau)
 20. ostatnia nadzieja
 21. najlepszy dzień w moim życiu
 22. skanah
 23. Nic dwa razy (W. Szymborska)
 24. etc. (na disco)
 25. Eldorado
 26. Play Video
 27. Ale jazz!

Bis: 

 1. Hymn (J. Słowacki)
 2. Eldorado

sanah mając 25 lat wypełniła Stadion Śląski w Chorzowie, a jako 26-latka wypełni także obiekt w Gdańsku (Polsat Plus Arena) oraz w Warszawie (PGE Narodowy). Magic Records, czyli dystrybutor muzyki gwiazdy polskiej sceny szacuje, że sanah gra w sumie przed ponad 170-tysięczną publicznością.