Sylwia Grzeszczak

i

Autor: WBF

Tak Sylwia Grzeszczak zaczynała karierę w branży. Nic bardziej słodkiego dzisiaj nie zobaczysz!

2021-08-02 14:38

Sylwia Grzeszczak to artystka, którą słuchacze od razu pokochali. To wszystko za sprawą delikatnych i trafiających w serce piosenek, a także jej ciepłej osobowości. Jednak czy każdy pamięta początki Sylwii Grzeszczak w branży? Artystka zaczynała karierę jako małe dziecko! Nic bardziej słodkiego dzisiaj nie zobaczysz!

Sylwia Grzeszczak swój muzyczny, prawdziwy debiut zaliczyła w 2008 roku, kiedy to wydała album Ona i on. Krążek został nagrany we współpracy z Liberem, doczekał się wielu pozytywnych opinii i wtedy wszystko zaczęło się na dobre. Wokalistka koncertowała i co chwile wydawała piosenki, które od razu czarowały słuchaczy i robią to nadal, niezależnie od tego kiedy odbyła się ich premiera. Delikatna melodia, a także słowa pełne mądrości sprawiają, że każdy chce więcej muzycznych perełek i więcej. Co ciekawe, jedne z popularniejszych numerów - czyli Sen o przyszłości i Komponując siebie, uzyskały status potrójnie platynowej płyty, a w dodatku zajęły  pierwsze i drugie miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce. Jakby tego było mało, jeszcze jeden numer zasłużył na wyróżnienie. Mowa o singlu Tamta dziewczyna, który uzyskała status podwójnie platynowej płyty.

Choć przez pewien czas Sylwia Grzeszczak nie wydawała nowości, to w kwietniu 2021 roku zaskoczyła wszystkich. Piosenkarka nagrała kawałek Prawda o nas, który jak każdy jej singiel został bardzo ciepło odebrany przez słuchaczy. Zastanawiacie się jak wyglądały jej początki w branży? Sylwia Grzeszczak zadebiutowała w branży o wiele wcześniej niż w 2008 roku. Nic bardziej słodkiego dzisiaj nie zobaczycie!

Sylwia Grzeszczak - premiera piosenki Prawda o nas

Sylwia Grzeszczak - początki kariery

Choć w 2008 roku zaliczyła swój debiut w branży muzycznej, wydając album Ona i on, to styczność z muzyką i wielkim światem miała już wcześniej. Sylwia Grzeszczak w 1995 roku, mając zaledwie 5 lat wzięła udział w kultowym programie Od przedszkola do Opola. Stanęła wtedy dumnie na scenie w granatowej sukience w białe kropeczki i wykonała utwór Krzysztofa Krawczyka Byle było tak. Malutka Sylwia oczarowała publiczność, a 10-lat później pojawiła się w Idolu. Poniżej możecie zobaczyć jak wypadła na scenie kultowego show dla dzieci Od przedszkola do Opola.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE