Sylwia Grzeszczak

i

Autor: Autor: Materiały Prasowe - Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland to zły pomysł? Ten wynik nie pozostawia wątpliwości

2021-06-11 13:16

The Voice of Poland 12 dopiero za kilka miesięcy, ale już wywołuje wiele emosji. Powodem są zmiany w jury. Na fotelu trenera po raz pierwszy od kilku lat zabranie Michała Szpaka. Według najnowszych doniesień jego miejsce ma zająć inna popularna gwiazda - Sylwia Grzeszczak. Okazuje się, że fani programu nie są zadowoleni z tej decyzji.

The Voice of Poland 12 to jeden z najbardziej wyczekiwanych programów nadchodzącego sezonu. Wiadomo już, że skład trenerów będzie inny niż w 11. edycji. Michał Szpak nie usiądzie na fotelu trenera. Urszula Dudziak także zdradziła, że nie pojawi się w nowej edycji. W internecie od razu pojawiły się spekulacje na temat tego, kto pojawi się w nowej edycji programu. Wśród kandydatek wymieniano między innymi Cleo i Sylwię Grzeszczak. W ostatnich dniach to nazwisko tej ostatniej jest najczęściej wymieniane. Niektóre media potwierdzają już udział artystki w 12. edycji talent show. Postanowiliśmy sprawdzić, czy internauci zadowoleni są z potencjalnego udziału Sylwii Grzeszczak w The Voice of Poland. Wyniki nie spodobają się fanom artyski.

Sylwia Grzeszczak - premiera piosenki Prawda o nas

The Voice of Poland 12 - Sylwia Grzeszczak nie powinna być jurorką?

The Voice of Poland 12 z Sylwią Grzeszczak może być sporym wydarzeniem medialnym. Okazuje się jednak, że nie wszyscy fani programu są zadowoleni z tego pomysłu. Sprawdziliśmy, czy czytelnicy ESKA.pl popierają ten pomysł. Według wyników sondy, aż 65% głosujących nie chce Grzeszczak w programie zamiast Michała Szpaka. 31% uważa, że to dobry pomysł, natomiast 4% nie ma zdania. Z komentarzy w mediach społecznościowych wynika jednak, że niezadowolenie większości osób spowodowane jest odejściem Michała Szpaka, który według nich, jest niezastąpiony.

The Voice of Poland 12 - wyniki sondy

i

Autor: Eska.pl

The Voice of Poland 12 - kiedy premiera?

Potwierdzono, że 12. edycja programu The Voice of Poland pojawi się na antenie kanału TVP2 już po wakacjach. Premiery należy spodziewać się w pierwszą lub drugą sobotę września 2021 roku. Do tej pory nie potwierdzono jednak dokładnej daty emisji pierwszego odcinka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE