Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland to zły pomysł? Ten wynik nie pozostawia wątpliwości

2021-06-11 13:16 AR
Sylwia Grzeszczak
Autor: Autor: Materiały Prasowe - Sylwia Grzeszczak

The Voice of Poland 12 dopiero za kilka miesięcy, ale już wywołuje wiele emosji. Powodem są zmiany w jury. Na fotelu trenera po raz pierwszy od kilku lat zabranie Michała Szpaka. Według najnowszych doniesień jego miejsce ma zająć inna popularna gwiazda - Sylwia Grzeszczak. Okazuje się, że fani programu nie są zadowoleni z tej decyzji.

The Voice of Poland 12 to jeden z najbardziej wyczekiwanych programów nadchodzącego sezonu. Wiadomo już, że skład trenerów będzie inny niż w 11. edycji. Michał Szpak nie usiądzie na fotelu trenera. Urszula Dudziak także zdradziła, że nie pojawi się w nowej edycji. W internecie od razu pojawiły się spekulacje na temat tego, kto pojawi się w nowej edycji programu. Wśród kandydatek wymieniano między innymi Cleo i Sylwię Grzeszczak. W ostatnich dniach to nazwisko tej ostatniej jest najczęściej wymieniane. Niektóre media potwierdzają już udział artystki w 12. edycji talent show. Postanowiliśmy sprawdzić, czy internauci zadowoleni są z potencjalnego udziału Sylwii Grzeszczak w The Voice of Poland. Wyniki nie spodobają się fanom artyski.

Sylwia Grzeszczak - premiera piosenki Prawda o nas

The Voice of Poland 12 - Sylwia Grzeszczak nie powinna być jurorką?

The Voice of Poland 12 z Sylwią Grzeszczak może być sporym wydarzeniem medialnym. Okazuje się jednak, że nie wszyscy fani programu są zadowoleni z tego pomysłu. Sprawdziliśmy, czy czytelnicy ESKA.pl popierają ten pomysł. Według wyników sondy, aż 65% głosujących nie chce Grzeszczak w programie zamiast Michała Szpaka. 31% uważa, że to dobry pomysł, natomiast 4% nie ma zdania. Z komentarzy w mediach społecznościowych wynika jednak, że niezadowolenie większości osób spowodowane jest odejściem Michała Szpaka, który według nich, jest niezastąpiony.

The Voice of Poland 12 - wyniki sondy
Autor: Eska.pl

The Voice of Poland 12 - kiedy premiera?

Potwierdzono, że 12. edycja programu The Voice of Poland pojawi się na antenie kanału TVP2 już po wakacjach. Premiery należy spodziewać się w pierwszą lub drugą sobotę września 2021 roku. Do tej pory nie potwierdzono jednak dokładnej daty emisji pierwszego odcinka.

Najnowsze