Taco Hemingway - pierwszy gość na płycie ujawniony? Fani piszą o wyjątkowej osobie

2020-08-10 14:14 Rafał Wróblewski
Taco Hemingway - pierwszy gość na płycie ujawniony? Fani piszą o wyjątkowej osobie
Autor: Aneta Kwiatkowska /East News Taco Hemingway - pierwszy gość na płycie ujawniony? Fani piszą o wyjątkowej osobie

Taco Hemingway już wielokrotnie zaskakiwał swoich fanów pomysłami. Niespodzianek nie zabrakło, jeśli chodzi o poprzednią płytę, na której znalazł się między innymi Dawid Podsiadło i Pezet. Można się spodziewać, że i tym razem - w przypadku albumów Jarmark i Europa - pojawią się zaskoczenia. Jedno z nich odkryli fani? Przekonajcie się sami sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

Taco Hemingway wypuści dwie płyty w jednym czasie. Pierwotnie zapowiedziany album Jarmark promuje piosenka Polskie tango, która wywołała w niektórych środowiskach duże kontrowersje. Niespodziewany krążek Europa zapowiada natomiast urodzinowy utwór Michael Essien Birthday Party. Od czasu wydania tego właśnie numeru, czyli od 29 lipca 2020, nie pojawiła się żadna dodatkowa informacja w kwestii nadchodzącego wydawnictwa. Wiadomo, że dwie płyty Taco Hemingwaya można kupować na oficjalnej stronie internetowej rapera, a oficjalnie pojawią one 4 września 2020. Wiele osób liczy, że niebawem poznają gości, którzy pojawią się na nowym materiale. Na poprzednim krążku, Pocztówka z WWA Lato 19, pojawiły się m.in. takie osobistości, jak Dawid Podsiadło, Pezet, czy Kizo, więc nic dziwnego, że obecne oczekiwania fanów są tak duże. Odkryli oni, że wśród gości może pojawić się... Iga Lis! 

Taco Hemingway i Iga Lis - płyta 2020

Iga Lis nagrała piosenkę na płytę swojego partnera, Taco Hemingwaya? Córka znanych dziennikarzy wrzuciła do sieci zdjęcie, które wzbudziło emocje wśród fanów rapera. Zauważają oni, że Filip Szcześniak wcześniej - tym samym aparatem, tym samym modelem kliszy, z tymi samymi filtrami - zrobił zdjęcie promując utwór Polskie tango. Iga Lis dodatkowo, w ostatnim czasie, wrzuca na swój instagramowy profil fotografie, które mogą kojarzyć się niektórym z "dawną" Polską - nazywaną Jarmarkiem. 

Najnowsze