Taco i Quebo razem w romantycznej... balladzie?! Internauci rozbawieni parodią!

2020-08-06 13:57 Maksymilian Kluziewicz
Taconafide
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

Jeśli jesteście na bieżąco z tym, co się dzieje w sieci, na pewno zwróciliście uwagę na liczne pliki wideo, w których wykorzystano technikę deepfake oraz fragment kawałka Dame Da Ne. Jeden z polskich twórców internetowych także przygotował taką parodię. Jej bohaterami są Quebonafide i Taco Hemingway. Zobaczcie dwóch czołowych raperów śpiewających wspólnie... balladę. Więcej na ESKA.pl.

Taco Hemingway i Quebonafide znowu razem! Uspokajamy - nie chodzi o żaden wspólny projekt raperów, a o parodię, którą stworzył jeden z twórców internetowych. W lipcu 2020 roku wielką popularnością w sieci cieszyły się filmiki zrealizowane przy użyciu techniki deepfake, polegającej na łączeniu obrazów twarzy ludzkich przy udziale sztucznej inteligencji. W praktyce oznacza to, że autor wideo jest w stanie sprawić, że użyty przez niego obraz "ożywa" - porusza ustami, głową czy mruga oczami. Najpopularniejsze klipy powstały przy użyciu odnoszącego się do tekstu z refrenu popowej ballady Baka Mitai - Dame Da Ne.

Autor kanału Kashanka zdecydował się na stworzenie własnego mema. Jego bohaterami są czołowi przedstawiciele polskiej sceny hip-hopowej, czyli Taco Hemingway oraz Quebonafide. Artyści wielokrotnie współpracowali już ze sobą, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że zobaczy ich razem śpiewających popową balladę. Dzięki dostępnym technologiom wszystko jest możliwe!

Taco i Quebo - parodia, którą pokochali internauci

20 tysięcy wyświetleń w zaledwie trzy dni - tyle wygenerowała parodia, której bohaterami są Taco Hemingway i Quebonafide. Internauci nie kryją zachwytu kreatywnością jej autora.

- Kocham twój kontent; Będzie na czasie; Dla takich poniedziałków warto żyć - to zaledwie kilka z setek komentarzy pod zamieszczonym na YouTubie wideo.

Zobaczcie parodię Dame Da Ne z duetem Taconafide. Zabawna?

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze