Taco Hemingway - płyta JARMARK i EUROPA. Kiedy premiera, jakie piosenki i jaka cena?

2020-07-29 12:29 Rafał Wróblewski
Taco Hemingway - płyta JARMARK i EUROPA. Kiedy premiera, jakie piosenki i jaka cena?
Autor: Michał Kempski / okładka płyty: Europa i Jarmark / Taco Hemingway / 2020 Taco Hemingway - płyta JARMARK i EUROPA. Kiedy premiera, jakie piosenki i jaka cena?

Jarmark i Europa - dwa gorące tytuły, które namieszają jeszcze tego lata! Dwa krążki od Taco Hemingwaya to spełnienie marzeń wielu jego fanów. Kiedy premiera płyt? Jakie piosenki pojawią się na albumie Taco Hemingwaya? Ile kosztuje płyta Jarmark a ile płyta Europa i gdzie je kupić? Przekonajcie się, bo garść informacji zebraliśmy dla Was na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Taco Hemingway - płyta JARMARK i EUROPA
  2. Taco Hemingway - płyta Jarmark i Europa: DATA, KIEDY PREMIERA
  3. Taco Hemingway - płyta Jarmark i Europa: cena
  4. Taco Hemingway - płyta Jarmark: TRACKLISTA
  5. Taco Hemingway - płyta Europa: TRACKLISTA

Taco Hemingway wypuści dwie płyty, a nie jedną, jak początkowo zapowiadał, co ucieszyło wszystkich fanów rapera. Nowy album Taco Hemingwaya nosi tytuł Jarmark oraz Europa. To pierwsze wydawnictwo zapowiada utwór Polskie tango, natomiast drugie singiel zatytułowany Michael Essien Birthday Party. Dowiedzieliśmy się tego 29 lipca 2020, czyli w dniu, gdy artysta obchodził 30. urodziny. Kiedy nowe płyty Taco Hemigwaya? Zastanawiacie się, jakie piosenki na płycie Europa, a jakie na płycie Jarmark? Ile kosztuje album i jaka jest cena całego zestawu? Garść szczegółów zebraliśmy dla Was w tym miejscu. 

Zobacz: Taco Hemingway - nowa piosenka na 30. urodziny. Raper zapowiada płytę Europa

Taco Hemingway - płyta JARMARK i EUROPA

Z jednej strony Jarmark, z drugiej Europa - rapował Taco Hemingway w piosence Polskie tango. Już wtedy podejrzewaliśmy, że artysta wyda dwie, a nie jedną płytę. Ostatecznie tak się właśnie stanie, o czym dowiedzieliśmy się 29 lipca 2020. Oba krążki powstały w tym samym czasie, dlatego też pojawią się premierowo jednego dnia. Wiadomo, że album Jarmark dotykać będzie poważniejszych tematów. Płyta Europa to natomiast pewien sposób na odetchnięcie od dusznych tematów. Na tym właśnie wydawnictwie znajdziecie śpiewającą, wyluzowaną i łagodną wersję twórczości rapera.

Taco Hemingway o płycie Jarmark i Europa mówi:

JARMARK"trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. EUROPA dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i popie*dolenia, tak jak robię to dokładnie w tym momencie

Taco Hemingway - płyta Jarmark i Europa: DATA, KIEDY PREMIERA

Taco Hemingway przez kilka tygodni trzymał wszystkich w niepewności. Wiele osób podejrzewało, że pierwotnie zapowiadany krążek Jarmark pojawi się w 30. urodziny rapera, czyli 29 lipca. W przeddzień swoich okrągłych urodzin przekazał dwie wiadomości: dobrą i złą. Ta pierwsza dotyczyła tego, że pojawią się dwa albumy, a nie jeden. Za sprawą tej drugiej dowiedzieliśmy się, że oba wydawnictwa, które pojawią się nakładem kolektywu 2020, pojawią się na przełomie sierpnia i września. Można obstawiać ostatni dzień wakacji - 31 sierpnia 2020.

Taco Hemingway - płyta Jarmark i Europa: cena

Taco Hemingway w dniu swoich urodzin uruchomił przedsprzedaż albumu Europa i Jarmark. Oprócz samych płyt możecie kupić t-shirty związane z wydawnictwami. Możecie kupić tylko płytę Europa lub tylko płytę Jarmark. Możecie też nabyć dwie płyty na raz - wtedy zaoszczędzicie 20 złotych. Ile kosztują płyty Taco Hemingway'a? Ceny prezentują się następująco:

  • Taco Hemingway - płyta Jarmark - 50 złotych
  • Taco Hemingway - płyta Europa - 50 złotych 
  • Taco Hemingway - płyta Jarmark i Europa - 80 złotych
  • Taco Hemingway - t-shirt Jarmark - 110 złotych
  • Taco Hemingway - t-shirt Europa - 110 złotych

Gdzie kupić zestaw od Taco Hemingwaya? Sprzedaż odbywa się przez oficjalną stronę internetową artysty, czyli: tacohemingway.store.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Taco Hemingway - płyta Jarmark: TRACKLISTA

Płyta Jarmark zawierać będzie utwory, które będą dotykać poważnych tematów. Już pierwszy singiel zapowiadający album sugerował, że tak właśnie będzie. Jakie piosenki na albumie Jarmark? Tracklista na razie pozostaje tajemnicą, ale nie brakuje osób, którym to nie przeszkadza i kupują ten krążek. Nic dziwnego, w końcu odpowiada za niego Taco Hemingway.

Taco Hemingway - płyta Europa: TRACKLISTA

Piosenki na płycie Europa, to przede wszystkim zabawa, luz i twórczość rapera, do jakiej już nas przyzwyczaił np. za sprawą płyt Cafe Belga, Szprycer,  czy Pocztówka z WWA Lato '19. Album zapowiada singiel Michael Essien Birthday Party, który pojawił się w dniu 30. urodzin rapera. Utwór usłyszycie w ESKA Rap PL na antenie Radia ESKA. 

Najnowsze