Taco Hemingway nagrał Hot16Challenge! Fani nie byli na to gotowi

i

Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER/East News Taco Hemingway nagrał Hot16Challenge! Fani nie byli na to gotowi

Taco Hemingway nagrał Hot16Challenge! Fani nie byli na to gotowi

2020-05-01 17:50

Solar nominował Taco Hemingwaya do Hot16Challenge. Jednak po kilkunastu godzinach od pojawienia się nominacji, raper nie zareagował na wyzwanie swojego kumpla. Co ciekawe, fani zaczęli mobilizować go w mediach społecznościowych, aby wziął w nim udział. Czy jednak im się udało? Nowy kawałek na to wskazuje! Szczegóły zdradzamy na ESKA.pl.

Hot16Challenge to wyzwanie, które już kilka lat temu królowało w sieci. W 2014 roku nazwa była najpopularniejszym hashtagiem w wielu mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku, Instagramie czy Twitterze. W challenge’u wzięło wtedy udział wielu raperów, a także raperek. Wśród nich znalazł się O.S.T.R, Łona, Tede czy Abradab. Jak widać druga edycja wyzwania powoli, ale za to z wielkim przytupem się rozkręca! Solar swoim wykonaniem w Hot16Challenge 2 zrobił ogromne wrażenie na internautach. Kolejno nominował do niego Matę oraz Taco Hemingweya. Co ciekawe, raper milczał, dlatego fani wzięli sprawy w swoje ręce i wręcz namawiali go do nagrania 16-wersowej nawijki. Czas się kurczył, a nagrania wciąż nie było. Jednak pierwszego dnia majówki, na kanale YouTube rapera pojawił się wyczekiwany kawałek. Fani mogą być z niego dumni, bo wyszło mu to naprawdę genialnie!

To właśnie Solar jest pomysłodawcą drugiej edycji Hot16Challenge. Dodatkowo stworzył zbiórkę, na www.siepomaga.pl, z której zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc w walce z koronawirusem w Polsce. Warto również nakreślić, że Taco Hemingway tuż po godzinie 17, w piątek 1 maja przelał sporą sumę pieniędzy właśnie na rzecz służby zdrowia.

Kajda na Bulwarach - Jankes

Taco Hemingway nagrał Hot16Challenge i wyszło mu to mega!

Na to czekał z pewnością każdy fan Taco Hemingwaya. Raper w końcu odpowiedział na nominację swojego kolegi Solara i nagrał Hot16Challenge! Kawałek jest tak dobry, że z minuty na minutę, pojawiają się nowe komentarze na platformie YouTube. Co ciekawe, Taco popłynął i zaśpiewał aż 20 wersów - co wyszło mu genialnie. Wyświetlenia również nabijają się w szybkim tempie. W przeciągu 30 minut, kawałek rapera wyświetliło ponad 130 tys. internautów! Koniecznie posłuchajcie poniżej, jak Taco daje czadu w wyzwaniu!

Warto również wspomnieć, że Taco Hemingway rzucił wyzwanie Hot16Challenge kolejnym osobom. Wśród nominowanych znaleźli się:

  • Raper Łona
  • Raper/Hypeman Krzy Krzysztof
  • Człowiek Orkiestra Lanek
  • Boysband Taconafide
  • Klocuch

Jak widać nominowany jest Boysband Taconafide. Czy to oznacza, że możemy szykować się na duet Taco Hamingwaya z Quebonafide? 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE