Taco Hemingway w Hot16Challenge to nie wszystko! Wysłał 100 TYSIĘCY złotych lekarzom!

2020-05-01 18:07
Taco Hemingway w Hot16Challenge to nie wszystko! Wysłał 100 TYSIĘCY złotych lekarzom!
Autor: screen z filmu na YouTube: Taco Hemingway #hot16challenge2 // YouTube.com/Taco Hemingway Taco Hemingway w Hot16Challenge to nie wszystko! Wysłał 100 TYSIĘCY złotych lekarzom!

Taco Hemingway w Hot16Challenge spełnił marzenia fanów, a wysyłając 100 tysięcy złotych mocno wsparł polskich lekarzy, szpitale i całą służbę zdrowia walczącą z niewidzialnym przeciwnikiem, jakim jest koronawirus! O pięknym i szlachetnym zachowaniu rapera przeczytacie więcej - na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Hot16Challenge - Taco Hemingway: zbiórka
  2. Taco Hemingway - Hot16Challenge
  3. Taco Hemingway - Hot16Challenge TEKST
  4. Taco Hemingway #hot16challenge2 - WIDEO

Taco Hemingway w Hot16Challenge to już rzeczywistość! Nie mamy wątpliwości - swoją nawijką rozbił bank i wywołał ogromne poruszenie. Wideo na kanale rapera w 47 minut i 30 sekund od premiery miało ponad 181 tysięcy wyświetleń. Internauci martwili się, że Taco Hemingway nie nagra Hot16Challenge, bo nie ma w zwyczaju brać udziału w internetowych akcjach. Mobilizowali go w komentarzach pod zdjęciami w serwisach społecznościowych. Artysta tym razem postanowił zrobić wyjątek, a wszystko dlatego, że druga edycja hip-hopowego wyzwania została zorganizowana z myślą o polskiej służbie zdrowia. W tym samym czasie, w serwisie SięPomaga, wystartowała zbiórka na rzecz pomocy lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem. Filip Szcześniak oprócz przyjęcia wyzwania, rozbicia swoją nawijką banku, wywołania gęsiej skórki, przelał na konto organizacji - 100 tysięcy złotych! Piękny gest rapera nie może przejść bez echa.

Zobacz: Taco Hemingway nagrał Hot16Challenge! Fani nie byli na to gotowi

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Hot16Challenge - Taco Hemingway: zbiórka

Powrót Hot16Challenge 2 został zapoczątkowany podczas transmisji na żywo, którą prowadził Mata. Twórca płyty 100 Dni Do Matury zaprosił na swojego streama Solara, który ogłosił wznowienie akcji, jeśli internauci wpłacą łącznie 16 tysięcy złotych, które przekazane zostanie szpitalom i lekarzom. Rzecz jasna udało im się zebrać wyznaczoną sumę, a w związku z tym Solar miał 72 godziny na zrealizowanie celu. Tak też się stało. Jednocześnie ogłosił, że na stronie internetowej www.siepomaga.pl/hot16challenge trwa zbiórka pieniędzy na rzecz walki z pandemią koronawirusa w Polsce. 

W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna - Beef z koronawirusem #hot16challenge - organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl. Do udziału w zbiórce chciałbym zachęcić nie tylko nominowanych, ale i wszystkich słuchaczy. Możesz wpłacić pieniądze na zbiórkę którą stworzyłem, ale jeśli wolisz wesprzeć inaczej, żaden problem. Zliczaniem wszystkich wpłat na specjalnym liczniku umieszczonym na stronie http://hot16challenge.network zajmie się Rap Genius Polska. Wierzę, że zbiorowa obserwacja rosnącej kwoty będzie świetnym mobilizatorem do wpłat, dlatego, jeśli czujesz się z tym okej, chciałbym Cię poprosić o udostępnienie informacji o wysokości przekazanej kwoty. Pamiętajmy jednak, że to nie jest zabawa dla bogaczy, ani wyścig zbrojeń, jakakolwiek pomoc jest super. Ostateczny wybór zostawiam Tobie. Tak czy inaczej byłoby super obserwować jak licznik rośnie, a na końcu zobaczyć nagłówek “Polski Hip-Hop zebrał milion na walkę z koronawirusem"! :)

Taco Hemingway - Hot16Challenge

Filip Szcześniak przelał 100 tysięcy złotych na rzecz służby zdrowia tuż po godzinie 17:00, 1 maja. Fani dostrzegli piękny gest rapera i idąc jego śladami postanowili dorzucić swoją cegiełkę w postaci symbolicznej złotówki. 

Taco Hemingway w Hot16Challenge to nie wszystko! Wysłał 100 TYSIĘCY złotych lekarzom!
Autor: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge Taco Hemingway w Hot16Challenge to nie wszystko! Wysłał 100 TYSIĘCY złotych lekarzom!

Taco Hemingway - Hot16Challenge TEKST

Byku, to nowy sezon, wiesz?
Typy są żądni tego, cześć
Filip Tadeusz Szcześniak znany też jako ziomek Quebo
Ludzie pytają, jak to jest mieć jako ziomka jego?
Głównie dostaję zdjęcia pie*dolonych klocków Lego
Robię tu slalom, robię tu meksyk, pie*dolę polski beton
Chcę się podobać fanom, nie akademiom, ani nie komitetom
Zobacz, że OLiS dawno wygląda jak pod blokiem trzepak
To znaczy tyle, że same ziomki na tym OLiS siedzą
Ale ja ciągle głodny, nieżywe, młode koty
Nieżywe stare koty, jestem jak Joe Exotic
Stary grajek, nie nowy rekrut, czoło stawiam tym torom przeszkód
Robisz braggę jakbyś był Jezus, w sumie tuzin masz followersów
Kradnę show jak kwit fiskus, wydam parę płyt w lipcu
Ten rap jest natchniony, bo to "Hot 16 feat. Chrystus"
Jak masz towar, to bracie pchaj to
Mam tu czapę Romantic Psycho
Jadę po tych liniach jak chcę
Trochę jak po tych pasach Hajto
Mało ci mordo chryi?
Dzwoni Roman ze Złotoryi
Zaraz pewnie za cały real talk ktoś ci zerwie złoto z szyi
Carol Baskin zabiła męża
Jeffrey Epstein sam się nie wieszał
Pękła dwudziestka wersów, także już kończ to Filip

Taco Hemingway #hot16challenge2 - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze